HALKIN VEKİLİ ÖZTÜRK YİNE FARK YARATTI


Açıklama: TIME GÖZLEM HABER- Milletvekili Öztürk, kitap fuarını gezerek hem vatandaşlarla hem de ötekileştirmeden CHP'ye ve ulusalcılara yakınlığı su götürmeyen ünlü sol tandaslı şair ve yazar Ataol Behramoğlu ile sohbet ettti. İşte Öztürk farkı bu.
Kategori: Siyaset
Eklenme Tarihi: 07 Nisan 2018
Geçerli Tarih: 21 Mart 2019, 11:47
Site: GİRESUN TİME
URL: http://www.giresuntime.com/haber_detay.asp?haberID=6889
AK Parti Giresun Milletvekili hukukçu Sabri Öztürk, kitap fuarını gezdi.


Bir ayağı hep Giresun'da olan ve dün de memleketine gelen AK Parti Giresun Milletvekili Av.Sabri Öztürk, bugün başlayan ‘Giresun Kitap Günleri’ fuarına katıldı.

Kısa zamanda her kesimden herkesin (sağdan sola) takdirini kazanan ve son olarak Atatürk Meydanı'nda açılan kitap fuarını ziyaret ederek vatandaşların yoğun ilgisine mazhar olan Miletvekili Öztürk, stantları tek tek gezdi.

SOLCU ÜNLÜ ŞAİR BEHRAMOĞLU İLE SICAK SOHBET

TBMM Adalet Komisyonu üyesi ve AK Parti Genel Merkez Disiplin Kurulu asil üyesi (MDK) Giresun Milletvekili Av.Sabri Öztürk, siyasi görüşleri farklı bile olsa kutuplaşmaya meydan vermeyerek ayırım yapmaksızın düşünce ve ifade özgürlüğü adına medeni bir tavır sergileyerek fuarda CHP'ye ve ulusalcılara yakınlığı tartışılmayan sol tandaslı ünlü şair ve yazar Ataol Behramoğlu ile de bir araya gelerek bol bol sohbet etti.

ÖZTÜRK'E BÜYÜK ALKIŞ

Öztürk'ün çağdaş tavrı hem siyasi çevrelerde hem de Giresun kamuoyunda takdirle karşılandı. Öztürk'ün milli birlik ve beraberlik adına sergilediği duruşu alkışa değer bulundu.

Bu arada...

Biline.

Siyasi kimliğinin ötesinde hukukçu titri yanı sıra aynı zamanda tam bir kültür-sanat ve edebiyat düşkünü olarak bilinen, bu manada yarı profesyonel ressamlığına ek olarak Türkiye Dil ve Edebiyat Derneği (TDED) Ankara Şubesi'nin Yönetim Kurulu üyesi de olan Öztürk, ziyaretinin akabinde şehrimizden ayrılarak Meclis çalışmalarına katılmak için Ankara'ya gitti.