ANAFOROĞLU MECLİS BAŞKANI SEÇİLDİ


Açıklama: TIME GÜNCEL YENİ HABER- Gazetemiz ne demişe o. TIME'nin daha önce kulis bilgisi olarak yazdığı özel haberi bugün resmileşti. Gücünü özgürlüğünden alarak gündemi belirleyen özel haber ve yorumun tek adresi gazetemiz yine yanılmadı ve yanıltmadı. Daha önce istihbari bilgi olarak tüyosunu verdiğimiz haberimiz gerçeğe dönüştü. Evet. Giresun Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Başkanlığına Ahmet Şenel Anaforoğlu seçildi.
Kategori: Güncel
Eklenme Tarihi: 07 Nisan 2018
Geçerli Tarih: 21 Mart 2019, 11:47
Site: GİRESUN TİME
URL: http://www.giresuntime.com/haber_detay.asp?haberID=6887Giresun Ticaret ve Sanayi Odası'nda Meclis Başkanlığı seçimleri yapıldı.

1 Nisan'da yapılan kongrede 17 meslek grubu içinden 40 meclis üyesini belirleyen Giresun Ticaret ve Sanayi Odası bugün de Meclis Başkanlığı için kendi içinde sandık başına gitti.

Tek listeyle yapılan 2. etap seçiminde Ticaret ve Sanayi Odası'nın yeni Meclis Başkanı belli oldu. Meclis Başkanlığına işadamı Ahmet Şenel Anaforoğlu seçildi.

9 NİSAN'DA DA YÖNETİM KURULU SEÇİMİ YAPILACAK

1 Nisan'da rakipsiz olarak Giresun Ticaret ve Sanayi Odası Başkanlığına tekrar seçilen Hasan Çakırmelikoğlu başkanlığında toplanacak olan Oda’da 9 Nisan'da ise hakim gözetiminde 11 kişiden oluşacak yeni yönetim kurulu seçimleri yapılacak.