ERDOĞAN, GİRESUN İL KONGRESİNE GELİYOR


Açıklama: TIME GÜNCEL HABER- AK Parti Giresun İl Başkanı Aytekin Şenlikoğlu, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın 25 Mart Pazar günü Giresun'a geleceğini hatırlattı.
Kategori: Güncel
Eklenme Tarihi: 12 Mart 2018
Geçerli Tarih: 16 Aralık 2018, 14:45
Site: GİRESUN TİME
URL: http://www.giresuntime.com/haber_detay.asp?haberID=6822AK Parti Giresun İl Başkanı Aytekin Şenlikoğlu, Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Erdoğan'ın AK Parti 6. Olağan Kongresine katılacağını hatırlattı.

Parti binasında basın toplantısı düzenleyen Başkan Şenlikoğlu, kongre hazırlıklarının tüm hızıyla sürdüğünü kaydetti.

‘Giresun'a yakışır bir kongre ile Sayın Cumhurbaşkanımızı ağırlamak için gereken çalışmaları da hassasiyetle devam ettiriyoruz’ diyen Şenlikoğlu, ‘Gerçekleştireceğimiz Giresun il kongremizin partimiz ve ilimiz adına şimdiden hayırlara vesile olmasını diliyorum’ şeklinde konuştu.

Şenlikoğlu, ‘2019 seçimleri öncesi ilimizde ve tüm Türkiye'de gerçekleştirilen il, ilçe, belde kongreleri ile kadın ve gençlik kollarımızın kongreleri milletimiz ile yeniden kucaklaşmamıza, yaptığımız hizmetleri anlatmamıza vesile olmuştur’ değerlendirmesi yaptı.

Toplantıya; AK Parti Merkez İlçe Başkanı Mete Bahadır Yılmaz, İl Genel Meclisi Başkanı Mürşit Gürel, Kadın Kolları Başkanı Berrin Aydın, yaş haddinden görevini bırakmaya hazırlanan İl Gençlik Kolları Başkanı Habil Büyüktaş ve Belediye Meclis üyesi Leyla Bektaş Ayhan da kattıldı.