AK PARTİ’DE GİRESUN’A TAM İSABETLİ ATAMA


Açıklama: TIME ÖZEL HABER- Hadi bunu da bizden öğrenin. Özel haber ve yorumun tek adresi TIME yine farkını ortaya koydu. Evet. Biline. AK Parti'nin yeni Giresun İl Gençlik Kolları Başkanı belli oldu.
Kategori: Güncel
Eklenme Tarihi: 11 Mart 2018
Geçerli Tarih: 16 Aralık 2018, 14:17
Site: GİRESUN TİME
URL: http://www.giresuntime.com/haber_detay.asp?haberID=6820AK Parti Giresun İl Gençlik Kolları Başkanlığına Mahmut Kılıç atandı.

Yaş haddinden (30 yaş ve ötesi babında) görevini bırakan AK Parti Giresun İl Gençlik Kolları Başkanı Habil Büyüktaş’ın yerine gençlik kolları başkan yardımcısı Mahmut Kılıç atandı.

VEKİL VE TEŞKİLATLARDAN ONAY

AK Parti Genel Merkezi tarafından gençlik kolları başkanlığına getirilen Kılıç’ın atanmasına Milli Savunma Bakanı Nurettin Canikli başta olmak üzere diğer milletvekilleri Sabri Öztürk ve Cemal Öztürk'ün yanısıra teşkilatların da onay verdiği öğrenildi.

ESKİ BELEDİYE BAŞKANININ OĞLU

Giresun esnaflarından ve kapatılan Çaldağ eski Belde Belediye Başkanı Osman Kılıç’ın oğlu olan Kılıç’ın 25 Mart’ta yapılacak il kongresinden sonra gerçekleşecek kongrede tek aday olarak İl Gençlik Kolları Başkanlığına seçilmesi kesinleşti.

MAHMUT KILIÇ KİMDİR?

8 Eylül 1992 yılında Giresun'da doğdu. Giresun Nurettin Canikli İmam Hatip Lisesi’nden mezun oldu. Uzun zamandır AK Parti Giresun İl Gençlik Kolları'nda Ekonomi ve Mali İşlerden Sorumlu Başkan Yardımcısı olarak görev yapan Kılıç, evli ve bir çocuk babası.