BAŞKAN ŞENLİKOĞLU HACCA GİDİYOR !


Açıklama: TIME ÇOK ÖZEL HABER- AK Parti Giresun İl Başkanı Av. Aytekin Şenlikoğlu, hacca gidiyor.
Kategori: Güncel
Eklenme Tarihi: 09 Mart 2018
Geçerli Tarih: 16 Aralık 2018, 14:17
Site: GİRESUN TİME
URL: http://www.giresuntime.com/haber_detay.asp?haberID=6816AK Parti Giresun İl Başkanı Av. Aytekin Şenlikoğlu, hacca gidiyor. Bu yıl hac farizasını yerine getirmek üzere kutsal topraklara gidecek olan Şenlikoğlu, 8 yıl beklediği hac vazifesini eşiyle beraber gerçekleştirecek.

AĞUSTOS AYINDA HAC YOLCUSU

Hac vazifesini yerine getirmek için Ağustos ayında yola çıkacak olan Başkan Şenlikoğlu, kutsal topraklarda üç hafta süreyle hacılık görevlerini yerine getirdikten sonra Giresun’a dönecek.

SADECE TIME'YE AÇIKLADI

25 Mart 2018 Pazar günü gerçekleşecek olan AK Parti Giresun 6. Olağan İl Kongresi'nin hazırlıklarını sürdüren Başkan Şenlikoğlu,TIME’ye özel demeç verdi.

Hukuk Bürosu'nda misafir ettiği gazetemiz imtiyaz sahibi Dursun Onur'a konuşan Şenlikoğlu, hac yolcusu olduğunu sadece TIME'ye açıkladı.

Diyanet İşleri Başkanlığı'nın hac organizasyonu kapsamında çekilen kura sonucunda 8 yıl beklediği hac vazifesini yerine getirmeye hak kazanan Şenlikoğlu, mutluluğunu dile getirirken hacca gitmeden önce vatandaşlarla helalleşmek için program gerçekleştireceğini de söyledi.