ÖZTÜRK SÖZÜNÜ TUTTU, AKSA DÜĞMEYE BASTI


Açıklama: TIME DETAY HABER- AK Parti Giresun Milletvekili Sabri Öztürk, her zaman olduğu üzere verdiği bir sözü yine yerine getirdi.
Kategori: Güncel
Eklenme Tarihi: 07 Mart 2018
Geçerli Tarih: 16 Aralık 2018, 14:48
Site: GİRESUN TİME
URL: http://www.giresuntime.com/haber_detay.asp?haberID=6809AK Parti Giresun Milletvekili Sabri Öztürk, her zaman olduğu üzere verdiği bir sözü yine yerine getirdi.

Daha önce Giresun merkez Teyyaredüzü Mahallesi’nde doğalgaz servis hattı çalışmalarının yakın zamanda başlayacağını açıklayan AK Parti Giresun Milletvekili Sabri Öztürk, sözünde durdu.

ÖZTÜRK MÜJDEYİ VERMİŞTİ

Bilindiği gibi, Milletvekili Öztürk yıllardan bu yana adeta kangren haline dönüşen Teyyaredüzü Mahallesi’ne getirilecek olan doğalgaz boru hattındaki güzergâh sorunun çözümlendiğini ve şehrin Batı yakası olarak adlandırılan bölgesine doğalgaz getirme çalışmalarına yakın zamanda başlanacağını müjdelemişti.

TEYYAREDÜZܒNDE ÇALIŞMALAR BAŞLADI

Son hamle olarak olaya neşter vuran Öztürk, nihayet çok yönlü çalışmalarının neticesini aldı. Bu çerçevede, AKSA Doğalgaz firması Teyyaredüzü Mahallesi’nde doğalgaz servis hattı yapımına başladı. AKSA Doğalgaz firması, sözkonusu mahallede ilk etapta 400 servis hattı yapımını gerçekleştirecek.

CHP'Lİ BELEDİYE SADECE KOORDİNASYON GÖREVİ YAPIYOR

Bu arada, sadece denetim ve koordinasyon görevi manasında Giresun Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ile Su ve Kanalİzasyon İşleri Müdürlüğü teknik elemanları gözetiminde Teyyaredüzü Mahallesi’nde başlayan çalışmaların bir-iki ayda tamamlanmasının hedeflendiği öğrenildi.