‘KADINA ŞİDDETE HAYIR’ SERGİSİ AÇILDI


Açıklama: TIME KÜLTÜR HABER- Giresun’da ‘Her Yönden ve Her Statüden Kadına Şiddete Hayır’ konulu fotoğraf sergisi açıldı.
Kategori: Eğitim
Eklenme Tarihi: 05 Mart 2018
Geçerli Tarih: 16 Aralık 2018, 14:16
Site: GİRESUN TİME
URL: http://www.giresuntime.com/haber_detay.asp?haberID=6805Aile ve Sosyal Politikalar Giresun İl Müdürlüğü tarafından ‘ 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’dolayısıyla düzenenen ‘Her Yönden ve Her Statüden Kadına Şiddete Hayır’ konulu fotoğraf sergisi açıldı.

Can Akengin Sergi Salonu’nda Vali Harun Sarıfakıoğulları Sarıfakıoğulları tarafından açılan sergide, Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü kadın personellerinin ve Giresun Tiyatrosu ekibinin kendi üzerlerinde yaptıkları makyajlama sonucu hazırladıkları fotoğraflar sergileniyor.

Serginin açılış kurdelesini kesen Vali Sarıfakıoğulları, çalışmaları inceledi. Sergilenen çalışmalar hakkında yetkililerden bilgi alan Vali Sarıfakıoğulları, emeği geçenleri kutladı.

Açılışa, Giresun Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Cevdet Coşkun, İl Jandarma Komutanı J.Alb. Murat Yakın, İl Emniyet Müdürü Fahri Aktaş ile Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Mustafa Tosun’un yanısıra davetliler katıldı.