VALİ, MUHTARLARl BAKIN NEDEN UYARDI


Açıklama: TIME GÜNCEL HABER- Giresun Valisi Sarıfakıoğulları muhtarları uyardı.
Kategori: Güncel
Eklenme Tarihi: 12 Şubat 2018
Geçerli Tarih: 16 Ocak 2019, 18:09
Site: GİRESUN TİME
URL: http://www.giresuntime.com/haber_detay.asp?haberID=6760Giresun Valisi Harun Sarıfakıoğulları, Tirebolu’da mahalle ve köy muhtarlarıyla bir araya geldi.

Tirebolu’nun Dumlupınar İlkokulu’nda ilçeye bağlı mahalle ve köy muhtarlarıyla buluşan Vali Sarıfakıoğulları, özellikle uyuşturucu ve bağımlılık konusunda muhtarları uyardı.

BU SADECE EMNİYET GÜÇLERİNİN İŞİ DEĞİL

Uyuşturucu illetinin terör örgütlerinin kullandığı bir argüman olduğuna işaret eden Vali Sarıfakıoğulları, ‘Uyuşturucu artık toplumları terörize ediyor. Bunun için toplumun her katmanıyla mücadele etmemiz gerekiyor. Bu sadece emniyet güçlerimizin işi değil, hepimizin işi’ dedi.

DUYDUĞUNUZ VE BİLDİĞİNİZ HERŞEYİ PAYLAŞIN

Vali Sarıfakıoğulları, muhtarlardan uyuşturucuyla mücadele konusunda duydukları ve bildikleri her şeyi kolluk kuvvetleri ile paylaşmalarını da istedi.

TOPLANTIYA KİMLER KATILDI

Toplantıya, bir süre önce terfi ederek İçişleri Bakanlığı'nda açık bulunan birinci derece kadrolu Mülkiye müfettişliğine atanan Tirebolu Kaymakamı İsmail Ayhan Tavlı, Tirebolu Belediye Başkanı Abdullah Karapıçak, İl Genel Meclisi Başkanı Mürşit Gürel, İl Emniyet Müdürü Fahri Aktaş, İl jandarma Komutanı J. Albay Murat Yakın, İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Hüseyin Taşkın ile il ve ilçedeki daire amirlerinin yanısıra mahalle ve köy muhtarları katıldı.