BAŞKAN KARADERE, AKSU’YU UTANDIRDI


Açıklama: TIME ANALİZ HABER- Ayinesi iştir kişinin lafa bakılmaz misali. İşte AK Parti belediyeciliği ile CHP farkı. Evet. Konu balıkçı barınağı. Aksu, 9 senedir konuşuyor. Karadere, bir senede start verdi. Özetle. CHP’li Giresun Belediye Başkanı Kerim Aksu 9 yıldır laf ebeliği yapıyor; AK Partili Espiye Belediye Başkanı Mustafa Karadere ise bir sene önce vaad ettiği projeyi hayata geçirmenin haklı gururunu yaşıyor.
Kategori: Ekonomi
Eklenme Tarihi: 06 Şubat 2018
Geçerli Tarih: 16 Ocak 2019, 18:06
Site: GİRESUN TİME
URL: http://www.giresuntime.com/haber_detay.asp?haberID=6745CHP’li Giresun Belediye Başkanı Kerim Aksu 9 yıldır laf ebeliği yapadursun AK Partili Espiye Belediye Başkanı Mustafa Karadere yine sözünü tuttu.

İki dönemdir belediye başkanlığı yapan ve her seçim beyannamesinde ‘balıkçı barınakları modern ve standart hale getirilecek’ sözü veren ancak 9 yıldır ipe un seren CHP’li Giresun Belediye Başkanı Kerim Aksu, siyasi mühendislik adına hala masal okuyadursun AK Partili Espiye Belediye Başkanı Mustafa Karadere şimdilerde bir sene önce vaad ettiği mega projeyi hayata geçirmenin haklı gururunu yaşıyor.

AKSU’DAN ALGI OYUNU, KARADERE’DEN İCRAAT

Her balık sezonu öncesinde balıkçılarla fotoğraf çektirerek algı operasyonu yapan lakin balıkçı barınağı projesine bir türlü start veremeyen Aksu’yu utandırmak adına AK Partili Espiye Belediye Başkanı Mustafa Karadere, 2017 yılı yatırım programına aldırdığı balıkçı barınağı projesinin temelini attı.

HAYIRLI OLSUN

İlçenin Adabük mevkinde deniz alanı doldurularak inşa edilecek olan balıkçı barınağının temel atma töreninde konuşan AK Partili Espiye Belediye Başkanı Mustafa Karadere, ‘İlçemize kazandırmış olduğumuz balıkçı barınağımız hayırlı uğurlu olsun' diyerek farkını ortaya koydu.