REKTÖRÜN DERDİ BİLİM Mİ CAMİİ Mİ? VEYA...?


Açıklama: TIME AYRINTI HABER- Giresun Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Cevdet Coşkun, büyük bir müjde (!) verdi. Rektör Coşkun, camii inşaatının en kısa sürede bitirilmesi için çalışmalara ara vermeden devam edildiğini söyledi. Alkış!... Dememiz o ki... Camiye elbette sözümüz yok. Ancak... Amaç başka niyet başka... Kafanın arkasındaki ajanda başka... Değilse... Bilim yuvası olması gereken hiçbir üniversitenin önceliği camii olamaz. Haliyle. Giresun Üniversitesi.... Aile şirketine ve medreseye dönüştürülmediyse tabi. Dahası.. Bazı tarikat ve cemaatlerin yuvası olmadıysa... O derneğin bu vakfın arka bahçesi değilse... Özetle... Giresun Üniversitesi, bilimsel başarılarıyla müjde vermeli, cami inşaatı ile değil. Bakın lafı nereye getireceğim. Anlatalım. Mekanı cennet olsun. Ahhh rahmetli ahhhh... Ahhhh Hasan Ali TÜTÜNCÜ ahhhh.!.. Duvarların dili olsa keşke. Uyarılarımıza hiç kulak vermedin. TIME'nin istihbari bilgilerine itibar etmedin. Az dil dökmemiştim. 'Yapma, etme' diye. Lakin... Birebir görüşmelerimizde dile getirdiğim ikazlarımı yok saydın. E şimdi. Vaktidir. Sus sus da nereye kadar? İÇİMDE UKTEDİR. Artık.. Söylemek zorundayım. Giresun tanıktır. AK Partililer şahittir. Zamanında TIME'nin rest çektiği, asla olmaz dediği çıkarçı ve yalama rantçı isimler... Bizi yanıltmadı. Ruhuna sesleniyorum dost TÜTÜNCÜ... Makam için referans oldukların cenazene bile gelmediler be kardeşim. Dost bildiklerin tatilini yarıda kesmediler. Aksine. Düşman sandıkların tabutunun altına girdi. Omuz verdi, dua etti. Bilesen. Dost bildiklerin helallık almadılar. Kaçak oynadılar. Emmeee.. Düşman bellediklerin haklarını helal ettiler. Uzun lafın kısası. Üzgünüz. TIME haklı çıktı güzel insan. Neyse yaaaa... İş işten geçti. Uzatmayalım. Anlaşıldı galiba. Lafın tamamı AK Parti'ye. Ötesi. Milli Savunma Bakanı sayın Nurettin CANİKLİ'ye. Toprağım 'EKİNCİ''ye. Nokta. Sevglli TIME okurları... Bu yorum ve analiz... Haberle ne alaka demeyin. Çok alaka. Bilen biliyor. Şifreleri takip edin yeter. TIME yazıyor. Orda kalın. Kim bilir. Şaiirin dediği gibi. Bazı işler belki yarından da yakın. ?!....
Kategori: Eğitim
Eklenme Tarihi: 07 Ekim 2017
Geçerli Tarih: 15 Aralık 2017, 01:29
Site: GİRESUN TİME
URL: http://www.giresuntime.com/haber_detay.asp?haberID=6450Giresun Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Cevdet Coşkun, bilimsel öğretimi bir kenara bırakıp cami peşine düştü.

Gibi gibi.

Vaziyete bakılırsa...

Üniversitede öğretimin kalitesini yükseltmek yerine cami sevdasına (halbuki ayet ile sabit olduğu üzere bütün yeryüzü Allah'ın mescididir) öncelik verdiği savunulan Rektör Coşkun, İl Müftüsü Muhittin Oral ile beraber Giresun Üniversitesi Güre Yerleşkesi içerisinde yapımı devam eden camii inşaatında bilirkişi niyetine çok detaylı (!) inceleme yaptı.

REKTÖRDEN GİRESUN'A ÇOOKKK BÜYÜK MÜJDE (!)

Rektör Coşkun, camii inşaatının en kısa sürede bitirilmesi için çalışmalara ara vermeden devam edildiğini belirterek, camiinin bittiğinde sadece Giresun Üniversitesi öğrenci ve personeline değil, bütün Giresun’a hizmet vereceğini söyleyerek çok ama çok önemli büyük bir müjde (!) verdi.

İncelemelerde Rektör Prof. Dr. Cevdet Coşkun ve İl Müftüsü Oral’ın yanısıra, Rektör Danışmanı Doç. Dr. Nazım Elmas ile Genel Sekreter Ahmet Tevfik Korkmaz da hazır bulundu.