GİRESUN TİME
ANASAYFA HABER ARA FOTO GALERİ VİDEOLAR ANKETLER SİTENE EKLE RSS KAYNAĞI İLETİŞİM
BEKTAŞ’TAN BELEDİYEYE ASFALT ELEŞTİRİSİ

BEKTAŞ’TAN BELEDİYEYE ASFALT ELEŞTİRİSİ

Tarih 25 Ağustos 2022, 17:59 Editör Dursun ONUR

TIME POLİTİKA HABER- Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Giresun Merkez İlçe Başkanı Murat Bektaş, Sagae Caddesi’ndeki asfalt ihtiyacına dikkat çekerek belediyeyi eleştirdi.

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Giresun Merkez İlçe Başkanı Murat Bektaş, Sagae Caddesi'ndeki asfalt ihtiyacına dikkat çekti.

Belediyeyi eleştiren Bektaş, belediye yetkililerinin şehrin önceliklerinden bihaber olduğunu savundu.

Bektaş, 'Uzun süredir kent merkezimizde ihtiyaç duyulan asfaltlama çalışmaları Giresun Belediyesi tarafından bir türlü başlatılamamıştı. Cumhuriyet Halk Partisi Merkez İlçe Başkanlığı olarak muhtarlarımızı ziyaret ettiğimizde de en çok duyduğumuz yakınma yine asfaltlama konusunda olmuş  ve talepleri kamuoyu ile paylaşmıştık. Açıklamalarımızdan sonra belediyenin çalışmalara başladığına dair açıklamaları gelse de dikkatle bakıldığında çalışmaların kısmi bölgelerde ve yetersiz yapıldığını görmekteyiz' diyerek ağır eleştirilerde bulundu.

Sagae Caddesi'nin bu konuda yaşadığı mağduriyeti dile getiren Bektaş,'1988 yılında kardeş şehir ilan edilen Japonya'nın Sagae kenti onuruna ismi verilen Gemilerçekeği Sagae Caddesi'nde asfalt yerine kilit parke ile yapılan yama aylardır düzeltilmemiştir. Vizyon kelimesini dilinden düşürmeyip Japonya'dan hibe edilen proje ödüllü gezici sağlık otobüsünü hurdaya ayıran yetkililerin vizyonsuzluğu Japonya'dan duyulmadan  Sagae Caddesi'nin asfaltlama çalışmalarının tamamlanmasını umuyoruz' dedi.

Bu haber 1677 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

Siyaset

GİRESUN’DA AKP VE MHP’NİN OYLARI ERİYOR

GİRESUN’DA AKP VE MHP’NİN OYLARI ERİYOR TIME KAYNAK HABER- ALF Araştırma Şirketi, 25-27 Kasım 2022 tarihleri arasında Giresun’da yaptığı anketin sonuçların...

TATLI’NIN UMUTSUZLUĞU YÜZÜNE YANSIDI!

TATLI’NIN UMUTSUZLUĞU YÜZÜNE YANSIDI! TIME ÖZEL GÖZLEM HABER- AKP Giresun İl Başkanı Kenan Tatlı’nın dikkat çeken yüz ifadesi. Bazen kelimeler susar, gör...
GİRESUN’A ADAY DEĞİL,İNSAN LAZIM İNSAN!..24 Eylül 2022

SayaçRSS Kaynağı | Yazar Girişi | Yazarlık Başvurusu

Altyapı: MyDesign Haber Sistemi