GİRESUN TİME
ANASAYFA HABER ARA FOTO GALERİ VİDEOLAR ANKETLER SİTENE EKLE RSS KAYNAĞI İLETİŞİM
‘HALKIN CEMAL’İ ÜRETİCİYE UMUT VERDİ

‘HALKIN CEMAL’İ ÜRETİCİYE UMUT VERDİ

Tarih 14 Haziran 2022, 21:18 Editör Dursun ONUR

TIME AYRINTI HABER- Fındık üreticisinin kadim dostu AK Parti Giresun Milletvekili ve TBMM Fındık Çalışma Grubu Başkanı Cemal Öztürk, ‘Üreticilerimiz endişe etmesin, müsterih olsun’ dedi.

Fındık üreticisinin kadim dostu AK Parti Giresun Milletvekili ve TBMM Fındık Çalışma Grubu Başkanı Cemal Öztürk,'Üreticilerimiz endişe etmesin, müsterih olsun' dedi.

2022 yılı fındık taban fiyatı için üreticiye umut veren Milletvekili Öztürk,'Karadeniz Bölgesi'ndeki illerin milletvekilleri olarak fındığın önemini hepimiz çok iyi biliyoruz. Çünkü fındık bizim her şeyimiz. Türkiye'nin de tarımsal üretimde bir numaralı ihracat ürünü. Fındıkla ilgili olarak üreticimiz endişe etmesin, müsterih olsunlar' değerlendirmesinde bulundu.

ALINACAK KARARLAR FINDIK ÜRETİCİSİNİN HAYRINA OLACAK

Öztürk,'Biz Türkiye Büyük Millet Meclisi’nde, fındık üreten illerin AK Partili ve Milliyetçi Hareket Partili milletvekilleri olarak, son dört yıldır 'Fındık Çalışma Grubu' adı altında bir grup oluşturduk. Fındığı her yıl bu mevsimlerde çalışıp, yaptığımız tespitleri, aldığımız kararları Tarım ve Orman Bakanına iletiyoruz. Tarım ve Orman Bakanı vasıtasıyla da cumhurbaşkanımıza, hükûmetimize ulaştırıyoruz. Alınacak kararın mutlaka fındık üreticimizin hayrına olacağını düşünüyorum' ifadelerini kullandı.

Bu haber 697 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

Siyaset

FINDIK FİYATI TAM BİR FİYASKO!..

FINDIK FİYATI TAM BİR FİYASKO!.. TIME POLİTİKA HABER- CHP Giresun İl Başkanı Av. Gültekin Uzunalioğlu, açıklanan fındık fiyatının tam bir fiyasko o...

NURETTİN CANİKLİ’DEN DAVUTOĞLU HAMLESİ

NURETTİN CANİKLİ’DEN DAVUTOĞLU HAMLESİ TIME SICAK HABER- Nurettin Canikli, Ahmet Davutoğlu hakkında suç duyurusunda bulundu, 250 bin liralık da manevi taz...
GİRESUN'UN CEMAL ABİSİ VE FINDIK GERÇEĞİ29 Temmuz 2022

SayaçRSS Kaynağı | Yazar Girişi | Yazarlık Başvurusu

Altyapı: MyDesign Haber Sistemi