GİRESUN TİME
ANASAYFA HABER ARA FOTO GALERİ VİDEOLAR ANKETLER SİTENE EKLE RSS KAYNAĞI İLETİŞİM
YENİ MÜDÜR YAZAR MI?

YENİ MÜDÜR YAZAR MI?

Tarih 07 Ocak 2022, 22:48 Editör Dursun ONUR

TIME ÖZEL YORUM HABER- Giresun İl Göç İdaresi Müdürü belli oldu gibi.


Giresun İl Göç İdaresi Müdürü Tuncay Muhammet Arışan'ın Giresun Belediye Başkan Yardımcılığına atanmasıyla birlikte boşalan makama kimin getirileceği de netleşti deniyor.

LİYAKAT YOK, BİAT VE İTAAT VAR

Gazetemiz TIME'nin bürokrasi çevrelerinden derlediği bilgilere göre, AKP'nim Giresun İl Göç İdaresi Müdürlüğü için-liyakat aramaksızın- her zaman olduğu üzere yine 'biat ve itaat' kültürünü esas aldığı söyleniyor.

YENİ MÜDÜR YAZAR MI?

Bu manada dolayısıyla, AKP'nin halen vekaleten yönetilen Giresun İl Göç İdaresi Müdürlüğü için kamuoyunda adı geçen Memur-Sen Giresun İl Temsilcisi ve aynı zamanda Eğitim Bir-Sen Giresun Şube Başkanı öğretmen Muhammed Sarı, Giresun Üniversitesi Rektörlük Özel Kalemi- bilgisayar işletmeni Bünyamin Yazar ve Giresun Valiliği Yazı İşleri Müdürlüğü Şefi Ferdi Aydın arasında tercih yaparak son kararını verdiği dillendiriliyor.

TATLI TEKLİF ETTİ; VEKİLLER ONAYLADI İDDİASI

Netice itibarıyla iddialara binaen -son dakika değişikliği olmazsa şayet-AKP Giresun İl Başkanı Kenan Tatlı'nın teklifi ve milletvekillerinin de onayıyla Göç İdaresi Müdürlüğü için bilgi babında konuyla uzaktan yakından alakası olmadığı bilinen ancak AKP'ye yakınlığı su götürmeyen Giresun Üniversitesi Rektörlük Özel Kalemi- bilgisayar işletmeni Bünyamin Yazar isminin bakanlığa ilettildiği/iletileceği duyumu da bürokrasi çevrelerinde seslice konuşuluyor.

Bu haber 2182 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

Güncel

KORKUNUN ECELE ÇARESİ YOK!

KORKUNUN ECELE ÇARESİ YOK! TIME GÜNCEL HABER- CHP Giresun İl Örgütü, CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu'na verilen hapis cezası ve...

FLAŞ!..AKP'Lİ ALTIYAPRAK EZDİ GEÇTİ

FLAŞ!..AKP'Lİ ALTIYAPRAK EZDİ GEÇTİ TIME SICAK HABER- İnşaat Mühendisleri Odası Giresun Temsilciliği kongresinde başkanlığa AKP'li Giresun Belediy...
GİRESUN'UN CEMAL ABİSİ VE FINDIK GERÇEĞİ- 202101 Kasım 2015

SayaçRSS Kaynağı | Yazar Girişi | Yazarlık Başvurusu

Altyapı: MyDesign Haber Sistemi