GİRESUN TİME
ANASAYFA HABER ARA FOTO GALERİ VİDEOLAR ANKETLER SİTENE EKLE RSS KAYNAĞI İLETİŞİM
SUÇU (!) SAKALI OLMAMASI MI?

SUÇU (!) SAKALI OLMAMASI MI?

Tarih 07 Eylül 2021, 20:36 Editör Dursun ONUR

TIME EKONOMİ HABER- Giresun Ticaret ve Sanayi Odası (GTSO) Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Çakırmelikoğlu'nun sözü ve talebi sakalı olmadığı için mi dinlenmiyor acaba?


Giresun Ticaret ve Sanayi Odası (GTSO) Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Çakırmelikoğlu, yıllardır dilinde tüy bitercesine ısrarla gündeme taşıdığı konuyu bir kez daha tartışmaya açtı.

Çakırmelikoğlu, yine umutsuzca 'sakalım yok ki sözüm dinlensin' deyimi misali Giresun'un ekonomik gelişimi ve istihdam arzını artırabilmesinde 3. Organize Sanayi Bölgesi'nin (OSB) ihtiyaç olduğunu tekrarlamakla yetindi.

'Giresun yoğun taleple kurulan iki Organize Sanayi Bölgesi'ni içinde barındırmaktadır. Şehir merkezi ve Bulancak ilçesinde yer alan OSB'ler şuan yüzde yüze yakın doluluğa ulaşmış ve yeni taleplere cevap veremeyecek boyuta gelmiştir' diyen Çakırmelikoğlu, eski ezberini yineledi.

BOŞ TEMENNİCE 'YA TUTARSA' MİSALİ ZAR ATTI AMA..?!

Bildik içi boş nakaratları güncelleyen Çakırmelikoğlu, 'Giresun yoğun taleple kurulan iki Organize Sanayi Bölgesi'ni içinde barındırmaktadır. Şehir merkezi ve Bulancak ilçesinde yer alan OSB'ler şuan yüzde yüze yakın doluluğa ulaşmış ve yeni taleplere cevap veremeyecek boyuta gelmiştir. Giresun 1. Organize Sanayi Bölgesi yatırımcılardan gelen talep doğrultusunda geçtiğimiz hafta yapılan genel kurul ile müteşebbislere devredilmiştir. 2.OSB'de durum aynı süreçte devam etmektedir. Dolayısıyla Giresun'un doğu bölgesi için düşünülen ve devletimizin resmi planlaması içinde yer alan 3.Organize Sanayi Bölgesi bu eksende 2022 yatırım programına dahil edilmelidir' temennisinde bulunarak ya tutarsa örneğince zar attı.

Bu haber 1099 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

Ekonomi

KARAN, OLMAYACAK DUAYA NİYE AMİN DEDİ

KARAN, OLMAYACAK DUAYA NİYE AMİN DEDİ TIME ÖZEL KULİS YORUM- ANALİZ HABER- Giresun Ziraat Odası Başkanı Nurittin Karan, gübre fiyatlarının astronomik rak...

GİRESUN'DA FINDIK ÜRETİCİSİ İCRALIK

GİRESUN'DA FINDIK ÜRETİCİSİ İCRALIK TIME AYRINTI-YORUM HABER- Gazetemize konuşan Giresunlu fındık üreticileri banka borçları nedeniyle icra kıskacında ...
GİRESUN'UN CEMAL ABİSİ VE FINDIK GERÇEĞİ- 202101 Kasım 2015

SayaçRSS Kaynağı | Yazar Girişi | Yazarlık Başvurusu

Altyapı: MyDesign Haber Sistemi