GİRESUN TİME
ANASAYFA HABER ARA FOTO GALERİ VİDEOLAR ANKETLER SİTENE EKLE RSS KAYNAĞI İLETİŞİM
ÇAKIRMELİKOĞLU ALGI OYUNUNU BOZDU!

ÇAKIRMELİKOĞLU ALGI OYUNUNU BOZDU!

Tarih 05 Temmuz 2021, 17:23 Editör Dursun ONUR

TIME EKONOMİ HABER- Giresun Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Çakırmelikoğlu, algı oyununu bozdu.


Giresun Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Çakırmelikoğlu, üyelerine gönderdikleri borç bilgilendirmesi hakkında işin gerçeğini açıkladı.

Birilerinin algı oyununu boşa çıkaran Başkan Çakırmelikoğlu, kamuoyunu aydınlatarak meselenin aslını dile getirirken, aidat döneminde gönderilen evrağın asla tebligat olmadığını ve sadece hatırlatıcı bilgilendirme niteliği taşıdığını vurguladı.

Üyelerine borç bilgilendirmesi yapmanın 5174 sayılı Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Kanunu gereği yasal bir zorunluluk olduğuna dikkat çeken Başkan Çakırmelikoğlu, 'Üyelerimize her yıl (Haziran ve Ekim) aidat dönemlerinde gönderilen bu hatırlatıcı evrak tebligat niteliği taşımamaktadır. Bu zamana kadar hiçbir üyemize icra takibi başlatılmamıştır' dedi.

Bu haber 489 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

Ekonomi

KARAN’DAN BAYRAKTAR’A HODRİ MEYDAN!

KARAN’DAN BAYRAKTAR’A HODRİ MEYDAN! TIME GÜNCEL HABER- FİSKOBİRLİK Yönetim Kurulu Üyesi ve Giresun Ziraat Odası Başkanı Nurittin Karan, FİSKOBİRLİK Yö...

KARAN, ÇKS İÇİN SÜRE UZATIMI İSTEDİ

KARAN, ÇKS İÇİN SÜRE UZATIMI İSTEDİ TIME EKONOMİ HABER- Giresun Ziraat Odası Başkanı ve FİSKOBİRLİK Yönetim Kurulu Üyesi Nurittin Karan, Çiftçi Kayıt S...
HİBE MASALLI RANT MI?17 Kasım 2015

SayaçRSS Kaynağı | Yazar Girişi | Yazarlık Başvurusu

Altyapı: MyDesign Haber Sistemi