GİRESUN TİME
ANASAYFA HABER ARA FOTO GALERİ VİDEOLAR ANKETLER SİTENE EKLE RSS KAYNAĞI İLETİŞİM
İYİ Kİ VARSIN FINDIĞIN DOSTU CEMAL BEY!

İYİ Kİ VARSIN FINDIĞIN DOSTU CEMAL BEY!

Tarih 01 Temmuz 2021, 23:39 Editör Dursun ONUR

TIME EKONOMİ HABER- AK Parti Giresun Milletvekili, TBMM Plan ve Bütçe Komisyonu Üyesi ve Fındık Çalışma Grubu Başkanı Cemal Öztürk: Fındık üreticilerimiz müsterih olsun.


Başta Giresun olmak üzere fındık üretimi yapılan illerin AK Parti ve MHP milletvekillerinden oluşan ve başkanlığını AK Parti Giresun Milletvekili Cemal Öztürk'ün yaptığı Fındık Çalışma Grubu, 2021 yılı hasadı öncesi üreticinin talep ve beklentilerini, Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli'ye iletti.

Fındık üreten şehirlerin AK Parti ve MHP milletvekillerince oluşturulan 'Fındık Çalışma Grubu', 2021 yılı fındık hasadı öncesinde değerlendirmelerde bulunmak için Pakdemirli ile bir araya geldi.

ÖZTÜRK, HER ZAMAN FINDIK ÜRETİCİSİNİN YANINDA

Ayırım yapmaksızın daima fındık üreticisinin yanında saf tutarak taraflı-tarafsız herkesin takdirini kazanan AK Parti Giresun Milletvekili, TBMM Plan ve Bütçe Komisyonu Üyesi ve Fındık Çalışma Grubu Başkanı Cemal Öztürk, yaptığı açıklamada, fındık alım fiyatlarının belirlenmesi konusunda çalışmalarını sürdüren Toprak Mahsülleri Ofisi'nin (TMO), geçmiş yıllarda olduğu gibi bu yıl da fındık hasadı öncesi alım fiyatlarının açıklanması için çalışma yürüttüğünü duyurdu.

'FINDIK ÜRETİCİLERİMİZ MÜSTERİH OLSUN'

Kamuoyunda fındığın yılmaz savunucusu ve haliyle fındık üreticinin dostu olarak bilinen Milletvekili Öztürk,'Fındık, ülkemizin en önemli tarımsal ihracat maddesi. Milyonlarca insanı ilgilendiriyor. Fındık üreticilerimiz müsterih olsun. Üreticimizin her zaman yanında olduk, bundan böyle de olmaya devam edeceğiz. Fındıktan hem üreticimiz hem de Türkiye kazançlı çıkacak' dedi.

Bu haber 1012 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

Ekonomi

KARAN, OLMAYACAK DUAYA NİYE AMİN DEDİ

KARAN, OLMAYACAK DUAYA NİYE AMİN DEDİ TIME ÖZEL KULİS YORUM- ANALİZ HABER- Giresun Ziraat Odası Başkanı Nurittin Karan, gübre fiyatlarının astronomik rak...

GİRESUN'DA FINDIK ÜRETİCİSİ İCRALIK

GİRESUN'DA FINDIK ÜRETİCİSİ İCRALIK TIME AYRINTI-YORUM HABER- Gazetemize konuşan Giresunlu fındık üreticileri banka borçları nedeniyle icra kıskacında ...
GİRESUN'UN CEMAL ABİSİ VE FINDIK GERÇEĞİ- 202101 Kasım 2015

SayaçRSS Kaynağı | Yazar Girişi | Yazarlık Başvurusu

Altyapı: MyDesign Haber Sistemi