GİRESUN TİME
ANASAYFA HABER ARA FOTO GALERİ VİDEOLAR ANKETLER SİTENE EKLE RSS KAYNAĞI İLETİŞİM
İP, GİRESUN’DA HAVANDA SU MU DÖVÜYOR?

İP, GİRESUN’DA HAVANDA SU MU DÖVÜYOR?

Tarih 13 Ocak 2021, 23:33 Editör Dursun ONUR

TIME AYRINTI HABER- İYİ Parti (İP) Giresun’da aslında havanda su mu dövüyor?


İktidar hayalleri kuran İYİ Parti (İP) Giresun'da yersen nabız yoklamaya devam ediyor.

Millet İttifakı'nın bileşenlerinden olan İYİ Parti'nin (İP) Giresun örgütlerini boşa kürek çekmeye zorlayarak gaza getirdiği seslendiriliyor.

Her seçimde dibe vuran sözde anket şirketlerinin manipülasyonlarıyla havaya girdiği kaydedilen İYİ Parti'nin (İP) gerçekte leyleği havada gördüğü iddia ediliyor.

AKP ile pazarlıkça gizli gizli masa altı görüşmeler yaptığı ileri sürülen İP'in, varlığını borçlu olduğu ittifak ortağı CHP'ye gol atmak için gün saydığı da yabana atılmıyor.

Bu çerçevede, İP'in sözde halkın ayağına giderek vatandaşlarla yüz yüze görüşmeler yaparak sahalarda görüntü vermesinin gerçekte elini güçlendirmek manasına algı operasyonundan başka bir şey ifade etmediği savunuluyor.

Öyle ki, yerel bazda yani Giresun özelinde ilçe ilçe gezintiye çıkan İP'in ziyaretlerinin yurttaşlardan karşılık bulamadığı ve dolayısıyla 'dostlar alışverişte görsün' oyununun siyaseten sahneye sürüldüğü savı güçlü karine olarak değerlendiriliyor.

Haliyle, son olarak İYİ  Parti (İP) Giresun İl Başkanı Abdülkadir Eroğlu'nun beraberinde Genel Başkan Yardımcısı Ünzile Yüksel ve işlerinden zaman buldukça arada sırada kentimize gelen gurbetçi (Almanya'da ikamet ediyor) Giresun Belediye Meclis Üyesi Harun Cici ile Şebinkarahisar'a çıkarma yapmasının halk nazarında umulanın aksine pek itibar görmediği de kulislerde konuşuluyor.

Bu haber 906 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

Siyaset

GİRESUN’DAKİ VAKA ARTIŞININ SEBEBİ AKP

GİRESUN’DAKİ VAKA ARTIŞININ SEBEBİ AKP TIME POLİTİKA SICAK HABER- Giresun’daki vaka artışı AKP il kongresi sonrasında patladı.

CANİKLİ’DEN BAVULLU YASTIKLI SAVUNMA

CANİKLİ’DEN BAVULLU YASTIKLI SAVUNMA TIME POLİTİKA HABER- AKP Giresun eski milletvekili ve halihazırda partisinin Genel Başkan Yardımcısı ve İstanbul Mi...
HİBE MASALLI RANT MI?17 Kasım 2015

SayaçRSS Kaynağı | Yazar Girişi | Yazarlık Başvurusu

Altyapı: MyDesign Haber Sistemi