GİRESUN TİME
ANASAYFA HABER ARA FOTO GALERİ VİDEOLAR ANKETLER SİTENE EKLE RSS KAYNAĞI İLETİŞİM
TESKOMB’DAN GİRESUN’A 10 MİLYON LİRA

TESKOMB’DAN GİRESUN’A 10 MİLYON LİRA

Tarih 22 Eylül 2020, 17:46 Editör Dursun ONUR

TIME EKONOMİ HABER- Türkiye Esnaf ve Sanatkarları Kredi ve Kefalet Kooperatifleri Merkez Birliği (TESKOMB), selden zarar gören tüm esnaf ve sanatkarlara kullandırılmak üzere Giresun’a 10 milyon lira bağışla katkıda bulundu.


Türkiye Esnaf ve Sanatkarları Kredi ve Kefalet Kooperatifleri Merkez Birliği (TESKOMB), selden zarar gören tüm esnaf ve sanatkalara kullandırılmak üzere Giresun'a 10 milyon lira bağışla katkıda bulundu.

Bu amaçla Türkiye Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifleri Birlikleri Merkez Birliği (TESKOMB) Bölge Birliği Başkanı Yüksel Kaya, Bölge Birliği Başkanvekili Hasan Akar ve Bölge Müdürü Mustafa Kaya, Giresun Valisi Enver Ünlü'yü makamında ziyaret etti.

Heyet, TESKOMB tarafından gönderilen 10 milyon lira değerindeki çeki, sel afetinden zarar gören esnaf ve sanatkarlara kullandırılmak üzere Vali Ünlü'ye takdim etti.

Giresun Valisi Enver Ünlü yaptığı açıklamada, 'Bizler zor günleri hep birlikte daha da güçlenerek aşmış bir milletiz. Türkiye Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifleri Birlikleri Merkez Birliği'ne (TESKOMB) teşekkür ediyoruz' dedi.

Bu haber 811 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

Ekonomi

BAŞKAN ÇAKIRMELİKOĞLU BAKIN NE İSTEDİ!?

BAŞKAN ÇAKIRMELİKOĞLU BAKIN NE İSTEDİ!? TIME EKONOMİ HABER- Giresun Ticaret ve Sanayi Odası (GTSO) Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Çakırmelikoğlu, KDV ve muht...

KARAN’DAN TMO GENEL MÜDÜRÜNE VERYANSIN!

KARAN’DAN TMO GENEL MÜDÜRÜNE VERYANSIN! TIME EKONOMİ HABER- Giresun Ziraat Odası Başkanı ve Fiskobirlik Yönetim Kurulu Üyesi Nurittin Karan, Toprak Mahsull...
HİBE MASALLI RANT MI?17 Kasım 2015

SayaçRSS Kaynağı | Yazar Girişi | Yazarlık Başvurusu

Altyapı: MyDesign Haber Sistemi