GİRESUN TİME
ANASAYFA HABER ARA FOTO GALERİ VİDEOLAR ANKETLER SİTENE EKLE RSS KAYNAĞI İLETİŞİM
İŞ DÜNYASINDAN ALKIŞLANACAK HAREKET

İŞ DÜNYASINDAN ALKIŞLANACAK HAREKET

Tarih 18 Eylül 2020, 19:00 Editör Dursun ONUR

TIME EKONOMİ HABER- Giresun’da 22 Ağustos 2020 tarihinde meydana gelen sel felaketinde zarar gören oda ve borsa üyelerine 1 milyon 600 bin lira tutarında yardım.


Giresun'da 22 Ağustos 2020 tarihinde meydana gelen sel felaketinde zarar gören oda ve borsa üyelerine yardım amacıyla Giresun Ticaret ve Sanayi Odası, Giresun Ticaret Borsası ve Bulancak Ticaret ve Sanayi Odası başkanları tarafından Giresun Valisi Enver Ünlü'ye toplam 1 milyon 600 bin lira tutarında temsili çek verildi.

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği'ne ait 1 milyon 500 bin lira, Giresun Ticaret ve Sanayi Odası'na ait 100 bin lira tutarındaki temsili çekin sunumu sırasında Giresun Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Çakırmelikoğlu, Giresun Ticaret Borsası Başkanı Hamza Bölük ve Bulancak Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Ali Fatoğlu hazır bulundu.

VALİ ÜNLÜ'DEN TEŞEKKÜR

Temsili çeki alan Giresun Valisi Enver Ünlü, 'Sel felaketi dolayısıyla yardım faaliyetlerini Valiliğimiz koordinasyonunda belediyelerimiz, kamu kurum ve kuruluşlarımız ve sivil toplum örgütleriyle koordineli olarak yürütüyoruz. Elbirliği ile vatandaşlarımızın sıkıntılarına çare olmaya çalışıyoruz. Sel felaketinde zarar gören işletmelerimiz de oldukça fazla. Bu nedenle bu yardımı yapan Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’ne ve Giresun Ticaret ve Sanayi Odası'na teşekkür ediyoruz' dedi.

ÇAKIRMELİKOĞLU'NDAN BİRLİK VE BERABERLİK VURGUSU

Zorlukların dayanışma ile aşılabileceğini belirten Giresun Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Çakırmelikoğlu ise 'Bu tür felaketlerin üstesinden birlik ve beraberlik içerisinde gelebiliriz. Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği ve Birliği’mizin çatısında faaliyet gösteren Odalar ve Borsalar olarak bizler üzerimize düşen her türlü sorumluluğu devletimizin koordinasyonunda yerine getirmeye çalışıyoruz. Allah ülkemizde bir daha böyle felaketler yaşatmasın' ifadelerini kullandı.

Bu haber 973 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

Ekonomi

BAŞKAN ÇAKIRMELİKOĞLU BAKIN NE İSTEDİ!?

BAŞKAN ÇAKIRMELİKOĞLU BAKIN NE İSTEDİ!? TIME EKONOMİ HABER- Giresun Ticaret ve Sanayi Odası (GTSO) Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Çakırmelikoğlu, KDV ve muht...

KARAN’DAN TMO GENEL MÜDÜRÜNE VERYANSIN!

KARAN’DAN TMO GENEL MÜDÜRÜNE VERYANSIN! TIME EKONOMİ HABER- Giresun Ziraat Odası Başkanı ve Fiskobirlik Yönetim Kurulu Üyesi Nurittin Karan, Toprak Mahsull...
HİBE MASALLI RANT MI?17 Kasım 2015

SayaçRSS Kaynağı | Yazar Girişi | Yazarlık Başvurusu

Altyapı: MyDesign Haber Sistemi