GİRESUN TİME
ANASAYFA HABER ARA FOTO GALERİ VİDEOLAR ANKETLER SİTENE EKLE RSS KAYNAĞI İLETİŞİM
YENİ BAŞHEKİM ÇITLAK ‘BİSMİLLAH’ DEDİ

YENİ BAŞHEKİM ÇITLAK ‘BİSMİLLAH’ DEDİ

Tarih 05 Ağustos 2020, 16:03 Editör Dursun ONUR

TIME GÜNCEL HABER- Giresun Üniversitesi Prof. Dr. A. İlhan Özdemir Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne Başhekim olarak atanan Doç Dr. Atilla Çıtlak, görevine başladı.

Giresun Üniversitesi Prof. Dr. A. İlhan Özdemir Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne Başhekim olarak atanan Doç Dr. Atilla Çıtlak, görevine başladı.

ATİLLA ÇITLAK KİMDİR?

Giresun merkez doğumludur. Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi Tıp (İngilizce) bölümünden mezun oldu. Karadeniz Teknik Üniversitesi Tıp Fakültesi Ortopedi ve Travmatoloji Anabilim dalında uzmanlık eğitimi aldı. 3.Komando Tugayı Cerrahi Hastanesi'nde askerlik görevini yerine getirdi.

Giresun Üniversitesi Tıp Fakültesi Ortopedi ve Travmatoloji Anabilim dalını kurdu. İzmir Katip Çelebi Üniversitesi Atatürk Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde çalıştı. Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde ÜAK tarafından düzenlenen doçentlik sınavı neticesinde doçent ünvanını aldı. Karadeniz Teknik Üniversitesi Tıp Fakültes'inde doçent doktor olarak görev yaptı.

Bu haber 799 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

Güncel

BAŞKAN KENAN TATLI, KORONAYA YAKALANDI

BAŞKAN KENAN TATLI, KORONAYA YAKALANDI TIME SON DAKİKA ÖZEL HABER- AKP Giresun İl Başkanı Kenan Tatlı, koronavirüse yakalandı.

SOYLU’DAN ÖZTÜRK’E GİRESUN YALANLAMASI

SOYLU’DAN ÖZTÜRK’E GİRESUN YALANLAMASI TIME GÜNCEL HABER- İçişleri Bakanı Süleyman Soylu; Sözcü Gazetesi Ankara Temsilcisi Saygı Öztürk'ün, Giresun’da...
HİBE MASALLI RANT MI?17 Kasım 2015

SayaçRSS Kaynağı | Yazar Girişi | Yazarlık Başvurusu

Altyapı: MyDesign Haber Sistemi