GİRESUN TİME
ANASAYFA HABER ARA FOTO GALERİ VİDEOLAR ANKETLER SİTENE EKLE RSS KAYNAĞI İLETİŞİM
FABRİKALARA UCUZ ELEKTRİK DAĞITIYORUZ

FABRİKALARA UCUZ ELEKTRİK DAĞITIYORUZ

Tarih 27 Temmuz 2020, 14:12 Editör Dursun ONUR

TIME EKONOMİ HABER- Giresun 2. OSB Müdürü ve AK Parti Belediye Meclis Üyesi Mete Bahadır Yılmaz, fabrikalara dağıtım yapılarak elektrik ihtiyaçlarının karşılanmaya başladığını söyledi.


Giresun 2. Organize Sanayi Bölgesi'ne (OSB) ait trafo merkeziyle fabrikalara dağıtım yapılarak elektrik ihtiyacı karşılanıyor.

Konuya ilişkin bilgi veren Giresun 2. OSB Müdürü ve AK Parti Belediye Meclis Üyesi Mete Bahadır Yılmaz, yatırımcıların elektrik tedariğinin 2. OSB'den karşılanmaya başladığını söyledi.

Yılmaz, 'Yapılan anlaşmalar ve sağlanan bağlantılar ile birlikte hafta başından itibaren OSB Dağıtım Lisansı ile birlikte 2. OSB'de faaliyet gösteren ve gösterecek olan fabrikalar elektrik ihtiyacını 2. Organize Sanayi Bölgemiz'den tedarik edecek. Bu sayede 2. OSB'mizde yatırımcılar ilk başta yüzde 10'luk bir indirimle enerji kullanmaya başlamışlardır. 2021 yılı başı itibarı ile bu oran artış gösterecek olup ilerleyen zamanlarda yatırımcılarımız daha da uygun fiyatlarla elektrik alma imkanı bulacaklardır' dedi.

Bu haber 503 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

Ekonomi

FİSKOBİRLİK FINDIK ALIMLARINA BAŞLIYOR

FİSKOBİRLİK FINDIK ALIMLARINA BAŞLIYOR TIME EKONOMİ HABER- FİSKOBİRLİK Yönetim Kurulu Başkanı Lütfi Bayraktar, tüm bölgelerde peşin fındık alımlarına 15 A...

FINDIKTA TMO TEDİRGİNLİĞİ

FINDIKTA TMO TEDİRGİNLİĞİ TIME EKONOMİ HABER- Toprak Mahsulleri Ofisi’nin (TMO) üreticiden ucuza aldığı fındığı bu yıl da kâr güdüsüyle yükse...
HİBE MASALLI RANT MI?17 Kasım 2015

SayaçRSS Kaynağı | Yazar Girişi | Yazarlık Başvurusu

Altyapı: MyDesign Haber Sistemi