GİRESUN TİME
ANASAYFA HABER ARA FOTO GALERİ VİDEOLAR ANKETLER SİTENE EKLE RSS KAYNAĞI İLETİŞİM
FİSKOBİRLİK İLE İŞ DÜNYASI EL ELE...

FİSKOBİRLİK İLE İŞ DÜNYASI EL ELE...

Tarih 16 Haziran 2020, 19:31 Editör Dursun ONUR

TIME EKONOMİ HABER- Fiskobirlik Yönetim Kurulu üyeleri Giresun Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Çakırmelikoğlu’nu ziyaret etti.


Fiskobirlik Yönetim Kurulu Üyesi ve Giresun Ziraat Odası Başkanı Nurittin Karan, Genel Müdür Turgay Çakmak, EFİT A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Levent Ağca ve EFİT A.Ş. Genel Koordinatörü Ali Deniz; Giresun Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Çakırmelikoğlu'nu ziyaret ederek kurumun çalışmaları hakkında bilgi verdi.

AR- GE ÇALIŞMALARINDA SONA GELDİK

Ziyarette Fiskobirlik'in çalışmalarına değinen Giresun Ziraat Odası Başkanı Nurittin Karan, 'Artan dünya nüfusu paralelinde fındık ve fındık mamullerine olan ilgi ve pazarın büyümesine rağmen, ülke olarak hâlâ fındıktan yeteri kadar gelir elde edememekteyiz. Bunun için yeni ürün çeşitlerimiz için Ar-Ge çalışmalarımızda sona geldik. İnşallah önümüzdeki günlerde yeni fındık ürünlerimiz piyasaya çıkacak' dedi.

FİSKOBİRLİK'İN ÜRÜN ÇEŞİTLİLİĞİNİ ARTTIRMASINI BEKLİYORUZ

Fiskobirlk’in iş dünyası ve halk gözünde itibar ve güveninin önemine değinen Giresun Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Çakırmelikoğlu ise, 'Son zamanlarda ürün çeşitliliğine verdiğiniz önemi görüyor ve takdirle karşılıyorum. Öncü bir kuruluş olduğunuzdan fındık ile ilgili ürün çeşitliliğini daha da artırmak Fiskobirlik’ten  beklenmektedir' değerlendirmesinde bulundu.

Bu haber 714 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

Ekonomi

FİSKOBİRLİK FINDIK ALIMLARINA BAŞLIYOR

FİSKOBİRLİK FINDIK ALIMLARINA BAŞLIYOR TIME EKONOMİ HABER- FİSKOBİRLİK Yönetim Kurulu Başkanı Lütfi Bayraktar, tüm bölgelerde peşin fındık alımlarına 15 A...

FINDIKTA TMO TEDİRGİNLİĞİ

FINDIKTA TMO TEDİRGİNLİĞİ TIME EKONOMİ HABER- Toprak Mahsulleri Ofisi’nin (TMO) üreticiden ucuza aldığı fındığı bu yıl da kâr güdüsüyle yükse...
HİBE MASALLI RANT MI?17 Kasım 2015

SayaçRSS Kaynağı | Yazar Girişi | Yazarlık Başvurusu

Altyapı: MyDesign Haber Sistemi