GİRESUN TİME
ANASAYFA HABER ARA FOTO GALERİ VİDEOLAR ANKETLER SİTENE EKLE RSS KAYNAĞI İLETİŞİM
YAHUU SEN NEYİN PEŞİNDESİN BE HASAN!

YAHUU SEN NEYİN PEŞİNDESİN BE HASAN!

Tarih 25 Şubat 2020, 02:02 Editör Dursun ONUR

TIME EKONOMİ DETAY SORGU HABER- Giresun Ticaret ve Sanayi Odası (GTSO) Yönetim Kurulu Başkanı iş insanı Hasan Çakırmelikoğlu, aslında neyin peşinde koşuyor acaba?


Giresun Ticaret ve Sanayi Odası (GTSO) Yönetim Kurulu Başkanı iş insanı Hasan Çakırmelikoğlu, aslında neyin peşinde koşuyor acaba?

Düne kadar AKP’ye veryansın eden Giresun Ticaret ve Sanayi Odası (GTSO) Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Çakırmelikoğlu, şimdilerde ise geri adım atarak durumdan vazife çıkarmışa benziyor.

İKTİDARA ÖPÜCÜK MÜ ATIYOR?

Aklınca, AKP’ye mavi boncuk dağıtan Çakırmelikoğlu, Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) teşviki süresinin yılsonuna kadar uzatılması kararının işletmeler açısından yararlı olduğunu savunurken iktidara öpücük atmayı da ihmal etmedi.

ARTIK NEDENSE AKP’YE TEŞEKKÜR DE EDİYOR

Çakırmelikoğlu'nun yaptığı yazılı açıklamada, 51 ili kapsayan uygulamadan Giresun'un da yararlandığını hatırlatması babında, 'Günümüz ekonomik koşulları göz önüne alınarak talep edilen uzatma, gelişmişlik endeksi düşük illerde faaliyet yürüten özellikle yerel işletmelerin ayakta kalabilmesi açısından yararlı olmuştur. Emeği geçenlere teşekkür ediyoruz’ demesi geçmiş sözlerine inatça ekonomi bir yana siyaseten de olsa gerek AKP'ye göz kırptığına yorumlandı.

Bu haber 2445 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

Ekonomi

TESKOMB’DAN GİRESUN’A 10 MİLYON LİRA

TESKOMB’DAN GİRESUN’A 10 MİLYON LİRA TIME EKONOMİ HABER- Türkiye Esnaf ve Sanatkarları Kredi ve Kefalet Kooperatifleri Merkez Birliği (TESKOMB), selden ...

ÜRETİCİ TMO’YA FINDIK GÖTÜRMÜYOR

ÜRETİCİ TMO’YA FINDIK GÖTÜRMÜYOR TIME EKONOMİ HABER- Giresun Ziraat Odası Başkanı ve Fiskobirlik Yönetim Kurulu Üyesi Nurittin Karan,üreticinin fın...
HİBE MASALLI RANT MI?17 Kasım 2015

SayaçRSS Kaynağı | Yazar Girişi | Yazarlık Başvurusu

Altyapı: MyDesign Haber Sistemi