GİRESUN TİME
ANASAYFA HABER ARA FOTO GALERİ VİDEOLAR ANKETLER SİTENE EKLE RSS KAYNAĞI İLETİŞİM
GEZMİŞ, BAKIN GÖZÜNÜ NEREYE DİKTİ!..

GEZMİŞ, BAKIN GÖZÜNÜ NEREYE DİKTİ!..

Tarih 12 Şubat 2020, 23:07 Editör Dursun ONUR

TIME GÜNCEL HABER- Bugünün Giresun Sanayici ve İş Adamları Derneği (GİSİAD) Başkanı, dünün CHP Giresun eski İl Başkanı ve milletvekili adayı şimdinin AKP yanlısı müteahhit Aykut Gezmiş'in gözünü rant projelerne dikip dikmediği merak konusu oldu.


Giresun Sanayici ve İş Adamları Derneği (GİSİAD) Başkanı, CHP Giresun eski İl Başkanı ve milletvekili adayı Aykut Gezmiş, AKP ile yol aldıktan sonra gözünü bakın nereye dikti.

Son olarak, Doğa Koleji Giresun Kampüsü’nü kurarak eğitim camiasına adım atan müteahhit Aykut Gezmiş, çıtayı yükselterek özel bir üniversite yapılması önerisinde bulundu.

AKSU’DAKİ DOLGU ALANINI ADRES GÖSTERDİ

CHP'de umduğunu bulamayınca epeydir AKP Genel Başkan Yardımcısı ve İstanbul Milletvekili Nurettin Canikli'ye yakın durduğunu sağır sultanların bile duyduğu Gezmiş, yaptığı yazılı açıklamada Giresun'un süratle istihdam sağlayıcı, katma değer yaratıcı makro yatırım projelerine ihtiyaç duyduğunu vurgulayarak, Aksu Mahallesi'ndeki dolgu alanına özel üniversite yapılmasını istedi.

DÜNKÜ CHP'Lİ BUGÜNKÜ AKP'Lİ GEZMİŞ MEKANINI BULDU

Sermayenin yani 'iş dünysının partisi olmaz' babınca vakti zamanıyla sağır odalarda konuşulan iddialara binaen partisine mensup CHP'li Giresun Belediye eski Başkanı Kerim Aksu'dan yüz bulamadığı savunulan Gezmiş'in yeni başkanını keşfetmiş olacağı adresince son dem de AKP'ye yelken açması yanında aklınca malum partiyeye bi de yol gösterdiği tezi yabana atılmıyor.

Netekim.

Özettir.

Malumca.

Dün gibi.

Gezmiş, çöp ve dolgu alanında uygulanacak rekreasyon projesi içerisinde yer alan 100 dönümlük kısmın özel üniversite için tahsis edilebileceğini belirterek, hassaten vurguca üstüne basa basa 'başkanım' dediği AKP'li Belediye Başkanı Aytekin Şenlikoğlu'nun desteğini talep etti.

Konjoktür gereğince durumdan vazife çıkardığı misalince Gezmiş‘in 'Giresun Belediye Başkanımız sayın Aytekin Şenlikoğlu bu projeye inanır, kaptanlık eder ve sayın valimiz ile milletvekillerimiz de destek olurlarsa binlerce kişilik istihdama katkı sağlanmış olacaktır. Burada Türkiye'nin en güzel fiziki şartlarına sahip, denize sıfır oluşuyla denizcilikte de etkin olabilecek parmakla gösterilen bir özel üniversite kurulabilecektir’ ifadelerini kullanması manidar bulundu.


Bu haber 1419 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

Güncel

AYTEKİN BAŞKAN YİNE FARK YARATTI

AYTEKİN BAŞKAN YİNE FARK YARATTI TIME GÜNCEL HABER- TIME GÜNCEL HABER- Giresun Belediye Başkanı Aytekin Şenlikoğlu başkanlığında toplanan Belediye M...

ADNANCILARIN SİLAH RUHSATI GİRESUN’DAN

ADNANCILARIN SİLAH RUHSATI GİRESUN’DAN TIME GÜNCEL KAYNAK HABER- Adnan Oktar organize suç örgütü davasının duruşmasında bir müşteki avukatı bakın ne söyle...
HİBE MASALLI RANT MI?17 Kasım 2015

SayaçRSS Kaynağı | Yazar Girişi | Yazarlık Başvurusu

Altyapı: MyDesign Haber Sistemi