GİRESUN TİME
ANASAYFA HABER ARA FOTO GALERİ VİDEOLAR ANKETLER SİTENE EKLE RSS KAYNAĞI İLETİŞİM

Ali Baba

BAŞKAN EREN YENİDEN İHALEYE GİRECEK Mİ?

BAŞKAN EREN YENİDEN İHALEYE GİRECEK Mİ?

Tarih 10 Ocak 2020, 05:08 Editör Dursun ONUR

TIME ÖZEL SICAK HABER- Yaklaşık 8 ay önce Giresunspor Başkanı müteahhit Sacit Ali Eren’in aldığı ancak daha sonra iptal edilen Kerasus Dinlenme tesisleri arazisi yeniden ihaleye çıkarıldı.
Durun.
Bitmedi.
Dahası var.
Gözden kaçmasın.
Ayrıntıca.
Aynı ilanda çerez gibisine.
Giresun merkez Teyyaredüzü Mahallesi'nde yeni yapılan İl Özel İdare binasının en üst katında bulunan bin 100 metrekare yüzölçümlü restaurantın da alkolsüz olarak aylık 12 bin lira kira bedeliyle ihaleye çıkarıldıığı duyuruldu.


Yaklaşık sekiz ay önce Giresunspor Başkanı müteahhit Sacit Ali Eren’in aldığı ancak daha sonra iptal edilen Kerasus Dinlenme tesisleri arazisi yeniden ihaleye çıkarıldı.

Giresun İl Özel İdaresi tarafından haziran 2019'da ihaleye çıkarılan ancak daha sonra iptal edilen Kerasus Dinlenme tesisleri arazisi aynı bedelle yeniden ihaleye çıkarıldı. İhale 21 Ocak’ta gerçekleştirilecek.

İHALEYİ BAŞKAN EREN ALMIŞTI AMA

Hatırlanacağı üzere, Haziran 2019 tarihli gibi olsa gerek Giresun İl Özel İdaresi tarafından ihale yoluyla satışa çıkartılan Kerasus dinlenme tesisinin bulunduğu araziyi 11 milyon lira bedelle TFF 1. Lig ekiplerinden Giresunspor Başkanı Sacit Ali Eren almıştı. Ancak, akabinde gelişen olaylar sonucunda Başkan Eren’in ihale koşullarını yerine getirmediği ve satış bedelini ödemediği için ihalenin iptaline karar verilmişti.

İHALE TARİHİ: 21 OCAK 2020

Ve şimdi sözkonusu arazi aynı bedelle yeniden ihaleye çıkarıldı. İhale 21 Ocak 2020'de Giresun İl Özel İdaresi'nde yapılacak.

İl Özel İdaresi’nden yapılan ihale ilanında, Bulancak ilçesi Yalıköy köyünde, Belediye İmar Planında Turistik Tesis Alanı içerisinde kalan, mülkiyeti İl Özel İdare'ye ait kargir gazino ve arsası vasıflı taşınmazın tamamının 11 milyon 500 bin lira bedelle satışa çıkarıldığı duyuruldu.

Bu arada, Giresunspor Başkanı Sacit Ali Eren’in yeniden ihaleye girip girmeyeceği de şimdiden merak konusu oldu.

VE DAHASI... ADA'CILARA DİKKAT LÜTFEN!

Haaa unutmadan...

Aynı ihale ilanında.

Bi de restaurant işi var.

Kiraca.

Çerez parasına.

Şöyle ki...

Giresun merkez Teyyaredüzü Mahallesi'nde yeni yapılan İl Özel İdare binasının en üst katında (11.kat) bulunan bin 100 metrekare yüzölçümlü restaurantın da alkolsüz olarak aylık 12 bin lira kira bedeliyle ihale edileceği ilan edildi.

Özetle...

İhale öncesi.

Lunapark görünümlü.

Restaurantır, cafedir.

Öncü numaralı, ekspresce aceleci.

Belediye bültenli, postaca ayakçı.

Ada'cı'lara dikkat diyoruz.

Lafın tamamı deliye, misali.

Takip edin.

Anlaşıldı galiba...

Nokta.

Bu haber 1568 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

Güncel

COŞKUN BAŞKAN MÜDÜRLÜĞE ATANDI

COŞKUN BAŞKAN MÜDÜRLÜĞE ATANDI TIME SON DAKİKA HABER- Uzun zamandır müdürlük bekleyen Bem-Bir-Sen Giresun İl Başkanı Coşkun Musaoğlu, sonunda mura...

BU YIL FINDIK REKOLTESİ DÜŞÜK OLACAK

BU YIL FINDIK REKOLTESİ DÜŞÜK OLACAK TIME GÜNCEL HABER- Karadeniz Fındık ve Mamulleri Birliği eski yönetim kurulu üyesi Mehmet Albayrak, geçen yıla göre...
HİBE MASALLI RANT MI?17 Kasım 2015

Sayaç


HAVA DURUMU

Detaylı bilgi için resmin üzerine tıklayın.


RSS Kaynağı | Yazar Girişi | Yazarlık Başvurusu

Altyapı: MyDesign Haber Sistemi