GİRESUN TİME
ANASAYFA HABER ARA FOTO GALERİ VİDEOLAR ANKETLER SİTENE EKLE RSS KAYNAĞI İLETİŞİM

Ali Baba

GİRESUN’UN CEMAL AĞABEYİ UMUT DAĞITTI

GİRESUN’UN CEMAL AĞABEYİ UMUT DAĞITTI

Tarih 11 Aralık 2019, 23:29 Editör Dursun ONUR

TIME GÜNCEL POLİTİKA HABER- AK Parti Giresun Milletvekili ve Plan ve Bütçe Komisyonu Üyesi Cemal Öztürk, çalışan ve çalışmayan toplumun tüm kesimlerine umut dağıttı.


AK Parti Giresun Milletvekili ve Plan ve Bütçe Komisyonu Üyesi Cemal Öztürk, çalışan ve çalışmayan toplumun tüm kesimlerine umut dağıttı.

Giresun’da AKP'nin 'ağabeyi' olarak bilinen Öztürk, TBMM Genel Kurulu’nda devam eden 2020 Yılı Merkezi Yönetim Bütçesi görüşmeleri kapsamında partisinin grubu adına konuştu.

TÜM KESİMLERE DESTEK VERİLECEĞİNE İNANIYORUM

2020 yılı bütçesinin, yeni ekonomik programda ortaya konulan temel hedefler doğrultusunda hazırlandığını öne süren Öztürk, kayıt dışı ekonomiyle planlı şekilde mücadele edileceğine; çalışanlara, emekliye, esnafla, sanayiciye ve öğrencilere kısaca tüm kesimlere gereken desteğin verileceğine inandıklarını dile getirdi.

2020 BÜTÇESİ GEÇEN YILA GÖRE ARTTIRILDI

2020 yılı bütçesinin 2019 yılına göre yüzde 14 oranında artırıldığına vurgu yapan Öztürk, ‘1 trilyon 95 milyar 500 milyon lira gider, 956 milyar 600 milyon lira gelir ve 138 milyar 900 milyon lira açık öngörülen 2020 yılı bütçesi 2019 yılına göre yüzde 14 oranında artırılmıştır. Bu büyüklük içinde Hazine ve Maliye Bakanlığı’nın bütçesi 468 milyar 300 milyon liradır. Faiz harcamaları hariç tutulduğunda bakanlığın bütçesi 329 milyar 400 milyon lira olmaktadır. Bu miktarın yüzde 1,3’lük kısmı yani 4,2 milyar lirası bakanlık hizmetleri, yüzde 98,7’lik kısmı yani 325,2 milyar lirası ise diğer kamu idarelerinin hizmetlerinin finansmanı için kullanılacaktır’ dedi.

Bu haber 886 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

Siyaset

AYTEKİN İSTİFA EDER, YILMAZ BAŞKAN OLUR

AYTEKİN İSTİFA EDER, YILMAZ BAŞKAN OLUR TIME ÖZEL KULİS TEORİ HABER- İşte Giresun'da dillere düşen komplo teorisi...

FLAŞ! GİRESUN’DA AKP-MHP KRİZİ KAPIDA...

FLAŞ! GİRESUN’DA AKP-MHP KRİZİ KAPIDA... TIME FLAŞ ÖZEL KULİS HABER- Giresun’da AKP- MHP işbirliğinin önümüzdeki aylarda krize dönüşeceği öne sürülüyor.
HİBE MASALLI RANT MI?17 Kasım 2015

Sayaç


HAVA DURUMU

Detaylı bilgi için resmin üzerine tıklayın.


RSS Kaynağı | Yazar Girişi | Yazarlık Başvurusu

Altyapı: MyDesign Haber Sistemi