GİRESUN TİME
ANASAYFA HABER ARA FOTO GALERİ VİDEOLAR ANKETLER SİTENE EKLE RSS KAYNAĞI İLETİŞİM

Ali Baba

BU KAVGA MAHKEMEDE BİTER!

BU KAVGA MAHKEMEDE BİTER!

Tarih 21 Ekim 2019, 22:40 Editör Dursun ONUR

TIME EKONOMİ HABER- Giresun Ziraat Odası Başkanı ve FİSKOBİRLİK Yönetim Kurulu üyesi Nurittin Karan ile GiresunTicaret Borsası Başkanı Hamza Bölük birbirine girdi.
Not edin.
Elbette şüphelerimiz var.
Sorguca.
Şöyle ki.
Danışıklı gibisine.
Bütün bu karşılıklı sözler 'kör dövüşü' değilse...
Yani...
Şayet sırf gündem oluşturmak ve gündemde kalmak için kısır çekişme hesabınca 'kayıkçı kavgası' yapılmıyorsa bu iş mahkemede biter.
Galiba...

Giresun Ziraat Odası Başkanı ve FİSKOBİRLİK Yönetim Kurulu üyesi Nurittin Karan ile Giresun Ticaret Borsası Başkanı Hamza Bölük arasındaki söz düellosu sürüyor.

Kendisini Ziraat Odası Başkanlığı koltuğunda oturtmayacağını iddia eden Giresun Ticaret Borsası Başkanı Hamza Bölük’e yanıt veren Karan, 'Beni koltuğumdan kaldırmaya senin cürmün yetmez’ dedi.

SEN ÖNCE EMANETEN OTURDUĞUN KOLTUĞA SAHİP ÇIK

Karan, 'Beni bu makama önce üretici sonra, ziraat odasının bir birinden değerleri delegeleri getirdi. Beni koltuğumdan kaldırmaya senin cürmün yetmez. Kaldı ki haddine değil. Sen önce emaneten oturduğun koltuğa sahip çık ve onun ağırlığını taşı, ona göre davran. Sokak ağzıyla şahsıma saldırmak yerine sorduğum sorulara cevap ver. Belge arıyorsan aç Ticaret Borsası verilerine bak. Bakmayı bilmiyorsan bir bilene sor, ya da akıl hocalarına sor sana söylerler’ dedi.

148 BİN TON KABUKLU FINDIĞIN AKİBETİNİ AÇIKLA

Geçen sezon ihracat rakamlarında görülmesine rağmen, ticaret borsaları verilerinde görülmeyen 148 bin ton kabuklu fındığın akıbetinin açıklanmasını isteyen Karan, 'Sayın Bölük senin görevin üreticinin emeğini ve ülkenin ekonomisine girdi sağlayan bir tane fındık dahi olsa ona göz dikenleri mi korumak? Yoksa düzgün, dürüst ve işini layıkıyla yapan üyelerini korumak mı?' diye sordu.

YARGI ÖNÜNDE HESAP VERECEKLER

Karan ayrıca, bundan sonra konuyla ilgili verilecek olan suçlayıcı cevapları muhatap kabul etmeyeceklerini, kim haksızlık ve hukuksuzluğa imza attıysa yetkili merciler önünde hesap vereceğini de sözlerine ekledi.

Bu haber 1721 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

Ekonomi

FINDIK ÜRETİCİSİNİN AKLA İHTİYACI YOK!

FINDIK ÜRETİCİSİNİN AKLA İHTİYACI YOK! TIME EKONOMİ HABER- FİSKOBİRLİK Yönetim Kurulu üyesi ve Giresun Ziraat Odası Başkanı Nurittin Karan, Gürcü ve Azeri...

GİRESUN’DA EN ÇOK HİZMET SEKTÖRÜ ZORDA

GİRESUN’DA EN ÇOK HİZMET SEKTÖRÜ ZORDA TIME EKONOMİ HABER- Giresun Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Hasan Çakırmelikoğlu, pandemi sürecinde en çok hizmet s...
HİBE MASALLI RANT MI?17 Kasım 2015

Sayaç


HAVA DURUMU

Detaylı bilgi için resmin üzerine tıklayın.


RSS Kaynağı | Yazar Girişi | Yazarlık Başvurusu

Altyapı: MyDesign Haber Sistemi