GİRESUN TİME
ANASAYFA HABER ARA FOTO GALERİ VİDEOLAR ANKETLER SİTENE EKLE RSS KAYNAĞI İLETİŞİM
CANİKLİ'DEN TIME'YE YANIT GELDİ

CANİKLİ'DEN TIME'YE YANIT GELDİ

Tarih 01 Ekim 2019, 20:32 Editör Dursun ONUR

TIME ÖZEL DETAY HABER- Dünün Giresun milletvekili şimdinin AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve İstanbul Milletvekili Nurettin Canikli, gazetemize avukatı vasıtasıyla gönderdiği yazılı açıklamada MHP'li Alucra Belediye Başkanı Suat Aybar’ın iddialarını yalanladı.

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve İstanbul Milletvekili Nurettin Canikli gazetemize avukatı vasıtasıyla gönderdiği yazılı açıklamada MHP'li Alucra Belediye Başkanı Suat Aybar'ın iddialarını yalanladı.

Gazetemizin 16 Eylül 2019 tarih ve ‘MHP’Lİ BAŞKANDAN CANİKLİ’YE REST!’ başlıklı özel haberi üzerine dünün Giresun milletvekili şimdinin AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve İstanbul Milletvekili Nurettin Canikli, konuya ilişkin açıklama yapmak zorunda kaldı.

GİRESUN TIME'YE NOTER ELİYLE YAZILI AÇIKLAMA GÖNDERDİ

Anımsanacağı gibi, Giresun ili Alucra ilçesinin MHP'li Belediye Başkanı Suat Aybar, söz konusu haberde hemşehrileri AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve İstanbul Milletvekili Nurettin Canikli’nin sıcak asfalt tesislerini hibe eden ancak AKP'nin belediyeyi kaybetmesi sonrasında tesisi geri istediği savunulan Albayrak Grubu’nun ortağı olduğunu ileri sürmüştü.

MHP'Lİ BAŞKAN AYBAR'I YALANLADI

İlk özel haber ve yorumların tek adresi olan Giresun TIME’nin Sözcü Gazetesi’nden İsmail Akduman’ın haberini kaynak göstererek yayımladığı habere vekili Av. Cebrail Çetinkaya imzasıyla yanıt veren Canikli, gazetemize İstanbul Üsküdar 14. Noterliği vasıtasıyla gönderdiği cevabi yazısında MHP'li Alucra Belediye Başkanı Suat Aybar'ın savlarını kesin bir dille yalanladı.

CANİKLİ’NİN ALBAYRAK GRUBU İLE ORTAKLIĞI YOKTUR

Açıklamada,‘Adalet ve Kalkınma Partisi Genel Başkan Yardımcısı ve İstanbul Milletvekili Nurettin Canikli, hakkında 16.09.2019 tarihli haber ile Belediye Başkanı Suat Aybar tarafından iddia edilenin aksine Albayrak Grubu ile hiçbir ortaklığı yoktur. Bu iddialar hakkında haber kaynağı olduğu beyan edilen kişiler hakkında cezai şikayetler de yapılacaktır. Eski Gümrük ve Ticaret Bakanı, eski Milli Savunma Bakanı olan Nurettin Canikli’nin Albayrak Grubu, bu gruba bağlı olduğu belirtilen haberdeki Sistem Dağıtım A.Ş.veya Yeşil Adamlar Atık Yönetim A.Ş. veya sair Albayrak Grubu Şirketi ile kesinlikle hiçbir ortaklığı yoktur. Haber kaynağı mesnetsizdir’ denildi.

Bu haber 2256 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

Siyaset

CANİKLİ NEDEN HALA SUSUYOR?

CANİKLİ NEDEN HALA SUSUYOR? TIME GÜNCEL-YORUM HABER- AKP içindeki bazı siyasal islamcı çevrenin hedef tahtasına koyduğu İstanbul Sözleşmesi’nin...

ÜRETİCİNİN HAK VE HUKUKUNU KORUDUK

ÜRETİCİNİN HAK VE HUKUKUNU KORUDUK TIME POLİTİKA HABER- AK Parti Giresun İl Başkanı Kenan Tatlı, açıklanan fındık fiyatı ile güçlü alıcılar karşısında...
HİBE MASALLI RANT MI?17 Kasım 2015

SayaçRSS Kaynağı | Yazar Girişi | Yazarlık Başvurusu

Altyapı: MyDesign Haber Sistemi