GİRESUN TİME
ANASAYFA HABER ARA FOTO GALERİ VİDEOLAR ANKETLER SİTENE EKLE RSS KAYNAĞI İLETİŞİM

Ali Baba

ÖZTÜRK GİDİYOR, KARAKAYALI GELİYOR

ÖZTÜRK GİDİYOR, KARAKAYALI GELİYOR

Tarih 24 Ağustos 2019, 21:56 Editör Dursun ONUR

TIME ÖZEL DUYUM HABER- Espiye İlçe Milli Eğitim Müdürü Ahmet Öztürk’ün görevden alınacağı iddia edildi. Peki, boşalan koltuğa kim oturacak?

Espiye İlçe Milli Eğitim Müdürü Ahmet Öztürk’ün görevden alınacağı iddia edildi.

Espiye İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'nü vekaletten yürütürken bu göreve 2017 yılında asaleten atanan Ahmet Öztürk’ün şimdilerde koltuğunun sallantıda olduğu savunuluyor.

Milli Eğitim Bakanlığı İnsan Kaynakları Genel Müdürlüğü’nün 11/07/2014 tarih ve 103077 sayılı yazısı ile vekaleten Espiye İlçe Milli Eğitim Müdürü olarak görevlendirilen ve üç yıl sonra ise asaletini alan Müdür Öztürk’e görevden el çektirileceği konuşuluyor.

Gazetemize yansıyan kulis bilgilerine bakılırsa, Espiye İlçe Milli Eğitim Müdürü Ahmet Öztürk’ün uzun zamandır ilçede AK Parti teşkilatlarıyla çatışma içinde olduğu kaydedildi.

KOLTUĞA KARAKAYALI MI OTURUYOR?

Öte yandan, Müdür Öztürk’ün makamdan uzaklaştırılması halinde Espiye İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü koltuğuna ise düne kadar ismi Giresun Belediye Başkan Yardımcılığı için geçen İl Milli Eğitim Şube Müdürü Ömer Karakayalı’nın oturacağı ifade edildi.

İddialara ilişkin görüşlerini aldığımız Giresun İl Milli Eğitim Şube Müdürü Ömer Karakayalı, deyimce ser verip sır vermemek için ketumluğunu korumak adına yorum yapmaktan kaçınarak halihazırda sessiz kalmayı yeğledi.

Bu haber 2410 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

Eğitim

MİLLETVEKİLİ ÖZTÜRK'TEN BÜYÜK VEFA!

MİLLETVEKİLİ ÖZTÜRK'TEN BÜYÜK VEFA! TIME EĞİTİM HABER- AK Parti Giresun Milletvekili Cemal Öztürk, yine fark yarattı.

GRܒDE UZAKTAN ÖĞRETİM BAŞLIYOR

GRܒDE UZAKTAN ÖĞRETİM BAŞLIYOR TIME EĞİTİM HABER- Giresun Üniversitesi’nin (GRÜ) uzaktan öğretime 6 Nisan Pazartesi günü başlayacağı duyuruldu.
HİBE MASALLI RANT MI?17 Kasım 2015

Sayaç


HAVA DURUMU

Detaylı bilgi için resmin üzerine tıklayın.


RSS Kaynağı | Yazar Girişi | Yazarlık Başvurusu

Altyapı: MyDesign Haber Sistemi