GİRESUN TİME
ANASAYFA HABER ARA FOTO GALERİ VİDEOLAR ANKETLER SİTENE EKLE RSS KAYNAĞI İLETİŞİM

Ali Baba

GRܒDE GÖREV DEĞİŞİMİ

GRܒDE GÖREV DEĞİŞİMİ

Tarih 22 Ağustos 2019, 20:12 Editör Dursun ONUR

TIME ÇOK ÖZEL HABER- Gazetemizin özel bir haberi daha gerçeğe dönüştü. Hadi bunu da ilk bizden öğrenin. Giresun Üniversitesi (GRÜ) Rektörü Prof. Dr. Yılmaz Can, bazı daire başkanlarının görev yerlerini değiştirdi.

Giresun Üniversitesi (GRÜ) Rektörü Prof. Dr. Yılmaz Can’ın yönetim düzeyinde esaslı bir değişikliğe gideceği şeklindeki özel haberimiz gerçeğe dönüştü.

Giresun Üniversitesi (GRÜ) Rektörü Prof. Dr. Yılmaz Can, haklı olarak üniversitede kendi idari kadrolarını kurmak için yeniden yapılanmaya hız verdi.

Yaklaşık iki ay önce AK Parti Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından Giresun Üniversitesi (GRÜ) Rektörlüğüne asaleten atanan hemşehrimiz Prof. Dr. Yılmaz Can, bazı daire başkanlarının görev yerlerini değiştirdi.

KURT GERİ DÖNDÜ, KÜLEKÇİ PASİFİZE EDİLDİ

Gazetemiz TIME'nin edindiği özel bilgilere göre, eski Rektör Prof. Dr. Cevdet Coşkun tarafından görevinden alınan ancak yargıya giderek açtığı davayı kazanan Personel Dairesi eski Başkanı Arzu Turan Kurt, mahkemenin kesin kararına istinaden hukuka saygı gereğince görevine iade edilirken, halen bu görevi yürüten Hasan Külekçi ise pasifize edilerek Bilgi İşlem Daire Başkanlığına gönderildi.

ALİCANOĞLU UMDUĞUNU BULAMADI, ŞENTÜRK TERFİ ETTİ

Aynı şekilde, uzun zamandır Yapı İşleri ve Teknik Daire Başkanlığına vekalet eden ve tabiatıyla asaletini beklediği bilinen Mehmet Alicanoğlu da umduğunu bulamayarak görevinden alınıp kızakça düz bir vazife olan Fen Bilimleri Enstitüsü Sekreterliğine kaydırıldı. Bilgi İşlem Daire Başkanı Coşkun Şentürk ise terfi ederek daha aktif  bir makam olan Yapı İşleri ve Teknik Daire Başkanlığına getirildi.

Bu arada, görev değişikliklerinin kendilerine tebliğ edildiği bilgisine ulaşılan yeni daire başkanlarının koltuklarına oturarak işbaşı yaptıkları da öğrenildi.

Bu haber 2167 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

Eğitim

MÜDÜR TOSUNOĞLU İŞİ SIKI TUTUYOR

MÜDÜR TOSUNOĞLU İŞİ SIKI TUTUYOR TIME EĞİTİM HABER- Giresun Milli Eğitim Müdürü Ertuğrul Tosunoğlu ve ekibi eğitimde başarıyı daha da artırmak için ...

GİRESUNLU AKADEMİSYEN İSTİFA MI EDİYOR?

GİRESUNLU AKADEMİSYEN İSTİFA MI EDİYOR? TIME ÖZEL KULİS HABER- Giresun Üniversitesi (GRÜ) rektör danışmanı hemşehrimiz Prof. Dr. Ahmet Salbacak görevinden ...
HİBE MASALLI RANT MI?17 Kasım 2015

Sayaç


HAVA DURUMU

Detaylı bilgi için resmin üzerine tıklayın.


RSS Kaynağı | Yazar Girişi | Yazarlık Başvurusu

Altyapı: MyDesign Haber Sistemi