GİRESUN TİME
ANASAYFA HABER ARA FOTO GALERİ VİDEOLAR ANKETLER SİTENE EKLE RSS KAYNAĞI İLETİŞİM
HAYRET!.. ‘EKONOMİK KRİZ VAR’ DEDİ

HAYRET!.. ‘EKONOMİK KRİZ VAR’ DEDİ

Tarih 10 Temmuz 2019, 21:34 Editör Dursun ONUR

TIME EKONOMİ HABER- Giresun Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Çakırmelikoğlu, ilk defa ezber bozarak genelde ülkede özelde Giresun'da ekonomik kriz olduğunu söylemek zorunda kaldı.
Neden acaba?
Yorum sizin Giresun!...


Giresun Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Çakırmelikoğlu, yüksek perdeden resmen ezber bozdu.

Doğru söylemle, genelde ülkede özelde Giresun'da ekonomik kriz olduğunu dile getirmek zorunda kalan Başkan Çakırmelikoğlu, iş dünyasını şaşırttı.

DÜNE KADAR SUSUYORDU

AKP’ye yakınlığıyla bilinen ve düne kadar ekonomik sıkıntılardan pek yakınmayıp 'ne şiş yansın, ne kebap' hesabınca görüş belirtmeyerek sessiz kalmayı tercih eden Giresun Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Çakırmelikoğlu, her ne olduysa artık ilk defa ekonomik krizden şikayetçi oldu.

Kulağınıza kar suyu kaçırmak istemem ama...

Ama'sı var.

Ankara'da durum vahim.

Siyaset yeniden dizayn ediliyor.

Yeni parti oluşumu tam gaz.

Cumhuriyet Bayramı öncesi..

29 Ekim'e doğru...

Adresce.

Ve galiba....

Davetlice.

Uzatmayalım.

Zamanlamaya dikkat lütfen!

Diyerek habere dönelim.

Cumhurbaşkanlığı Kamu Başdenetçisi ve Ombusdman Şeref Malkoç, Giresun Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Çakırmelikoğlu’nu makamında ziyaret etti.

Ziyarette konuşan Giresun Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Çakırmelikoğlu, ekonomik kriz nedeniyle finans sektörü merkezli iş dünyasında ciddi sorunlar yaşandığını vurguladı.

ÇAKIRMELİKOĞLU, EKONOMİK KRİZDEN ŞİKAYET ETTİ

Başkan Çakırmelikoğlu, ‘Ekonomik kriz nedeniyle finans sektörü merkezli iş dünyasında ciddi sorunlar yaşanmaktadır. Finans kuruluşlarının kredi verme süreci iş dünyasını etkilemektedir. Bugünkü ekonomik şartlar göz önüne alınmak koşuluyla bankalarımızın arz yapıları ve faiz oranları çerçeveli iyileştirme yapılarak kredi temini ve ödeme şekilleri esnetilmesi iş dünyasının öncelikli talebidir’ şeklinde konuştu.

OMBUSDMAN KLASİK SÖZLERE SIĞINDI

Kamu hizmetlerini denetlemek başta olmak üzere insan hakları şikayetlerini takip noktasında çalışma yürüttüklerini ifade eden Cumhurbaşkanlığı Başdenetçisi ve Ombusdman Şeref Malkoç ise yaptığı konuşmada, ‘Karadeniz Bölgesi fındık ekonomisine dayalı bir bölge profili çizmektedir. Fındığı çuvala koymadan mamul madde haline getirmek koşuluyla ihraç ettiğimiz taktirde kazanacağımızı ön görmeliyiz. Bu tür yatırımlara dönük talepleri Ankara olarak daima destekleriz’ ifadelerini kullanmakla yetindi.

Bu haber 1800 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

Ekonomi

GİRESUN’DA GİRKAP-2 UYGULAMASI BAŞLADI

GİRESUN’DA GİRKAP-2 UYGULAMASI BAŞLADI TIME EKONOMİ HABER- Giresun İli Kırsal Gelir Kaynaklarının Çeşitlendirilmesi Projesi'nin (GİRKAP) ikinci ayağı,...

BAŞKAN KARAN: ÇKS BAŞVURULARI UZATILSIN

BAŞKAN KARAN: ÇKS BAŞVURULARI UZATILSIN TIME EKONOMİ HABER- Giresun Ziraat Odası Başkanı ve FİSKOBİRLİK Yönetim Kurulu üyesi Nurittin Karan, 30 Haziran...
HİBE MASALLI RANT MI?17 Kasım 2015

SayaçRSS Kaynağı | Yazar Girişi | Yazarlık Başvurusu

Altyapı: MyDesign Haber Sistemi