GİRESUN TİME
ANASAYFA HABER ARA FOTO GALERİ VİDEOLAR ANKETLER SİTENE EKLE RSS KAYNAĞI İLETİŞİM

Ali Baba

ŞENLİKOĞLU'NDAN BAŞER'LERE RED

ŞENLİKOĞLU'NDAN BAŞER'LERE RED

Tarih 28 Mayıs 2019, 22:30 Editör Dursun ONUR

TIME ÇOK ÖZEL HABER- Her zaman olduğu üzere hadi bunu da ilk bizden öğrenin.
AKP'de aile şirketleri sınır tanımıyor.
Makam- mevki adına.
Rant ayağına.
Kardeşi de belediyede makam odacısı olan AKP'li gemi azıya aldı.
İnşaat boyacısı belediyede rol mü kapıyor.?
Sonuçtur:
Giresun Belediyesi'nin şirketi olan Giresun A.Ş.’in genel müdür yardımcılığına AKP Merkez İlçe Başkanı Mehmet Başer’in inşaat boyacısı yeğeni Mustafa Başer’in atanacağı öne sürüldü.
Ama..
Yoğun baskılara rağmen Giresun Belediye Başkanı Aytekin Şenlikoğlu'nun olası talebi hiçe sayarak teklifi dikkate almadığı öğrenildi.

Giresun Belediyesi'nin şirketi olan Giresun A.Ş'nin genel müdür yardımcılığına AKP Merkez İlçe Başkanı Mehmet Başer’in yeğeni Mustafa Başer’in atanacağı öne sürüldü.

Kısa bir süre önce Giresun Belediye Başkanı Aytekin Şenlikoğlu'nun çok isabetli bir tercihiyle belediye şirketi Giresun A.Ş.'nin genel müdürlüğüne atanan AKP İl İdari ve Mali İşlerden Sorumlu İl Yönetim kurulu üyesi Mustafa Özyılmaz’ın yardımcılığına getirilecek olası isim kafalarda soru işaretleri oluşturdu.

İNŞAAT BOYACISI MÜDÜR YARDIMCISI MI OLUYOR?

Yakın zamanda Giresun A.Ş’de genel müdürlük koltuğuna oturan Özyılmaz’ın yardımcılığına AKP Merkez İlçe Başkanı Mehmet Başer’in yeğeni Mustafa Başer’in atanacağı iddia edildi.

BÜTÜN HESAPLARI BALLI MAAŞ....

Aslında inşaat boyacısı olduğu bilinen fakat her kongre ve seçim dönemlerinde AKP’den gerek il yönetimine ve gerekse belediye meclis üyeliğine talip olan lakin umduğunu bir türlü bulamayan Başer’in şimdilerde ballı maaş hesabınca Giresun A.Ş’de genel müdür yardımcılığı için nabız yokladığı sır değil.

Bu çerçevede, gazetemizin AKP kulislerinden edindiği bilgilere göre, -eğer son dakikada bir gelişme yaşanmazsa- yeğen Başer’in Giresun A.Ş’de genel müdür yardımcılığına atanmasının imkansız olduğu dillerde dolaşıyor.

ŞENLİKOĞLU ATAMAYI  ONAYLAR MI?

Sonuç itibarıyla, Giresun Belediye Başkanı Aytekin Şenlikoğlu'nun AKP Merkez İlçe Başkanı Mehmet Başer’in yeğeni Mustafa Başer’in şirkete müdür yardımcısı olarak atanmasına sıcak bakmadığı ve yoğun baskılara rağmen- son dakika golü olmazsa- olası atamayı onaylamayacağı ifade ediliyor.

Bu haber 2719 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

Siyaset

DEVA PARTİSİ GİRESUN’DA TEŞKİLATLANIYOR

DEVA PARTİSİ GİRESUN’DA TEŞKİLATLANIYOR TIME ÖZEL KULİS HABER- Deva Partisi, Giresun’da teşkilatlanma çalışmalarına hız verdi.

CHP’Lİ TIĞLI DOKTORLAR İÇİN NE İSTEDİ

CHP’Lİ TIĞLI DOKTORLAR İÇİN NE İSTEDİ TIME POLİTİKA HABER- Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Giresun Milletvekili Necati Tığlı, doktorların ek göstergelerini...
HİBE MASALLI RANT MI?17 Kasım 2015

Sayaç


HAVA DURUMU

Detaylı bilgi için resmin üzerine tıklayın.


RSS Kaynağı | Yazar Girişi | Yazarlık Başvurusu

Altyapı: MyDesign Haber Sistemi