GİRESUN TİME
ANASAYFA HABER ARA FOTO GALERİ VİDEOLAR ANKETLER SİTENE EKLE RSS KAYNAĞI İLETİŞİM

Ali Baba

GEÇ DE OLSA ORTAK AKIL GALİP GELDİ

GEÇ DE OLSA ORTAK AKIL GALİP GELDİ

Tarih 23 Ocak 2019, 17:01 Editör Dursun ONUR

TIME GÜNCEL HABER- Geç de olsa, daha önce otel olarak kullanımı planlanan binanın özel idare hizmet binası olarak kullanılmasına karar verildi.


Geç de olsa, daha önce otel olarak kullanımı planlanan binanın özel idare hizmet binası olarak kullanılmasına karar verildi. Binada; İl Özel İdaresi, AFAD İl Müdürlüğü, DOKAP, DOKA, TMO, ve TKDK gibi ilimiz için önemli kuruluşlar bir araya toplanarak hizmet verecek.

Giresun Valisi Harun Sarıfakıoğulları ve AK Parti Giresun Milletvekili Cemal Öztürk, il özel idaresi hizmet binası inşaatında incelemelerde bulundu.

Sarıfakıoğulları ve Öztürk, inşaatı gezdi, ilgililerden çalışmalar hakkında bilgiler aldı.Vali Sarıfakıoğulları, yaptığı açıklamada, daha önce otel olarak kullanımı planlanan binanın özel idare hizmet binası olarak değerlendirilmesine karar verdiklerini söyledi.

6 KURULUŞ AYNI ÇATI ALTINDA TOPLANIYOR

Bazı kamu kurum ve kuruluşlarının da buraya taşınacağını ifade eden Sarıfakıoğulları, ‘İl Özel İdaresi, AFAD İl Müdürlüğü, DOKAP, DOKA, TMO, TKDK gibi ilimiz için önemli kuruluşların bir arada hizmet vermesi için kullanılmasının daha uygun olacağına, mevcut yapının bu amaçla hizmet binası olarak kullanılması uygun mütalaa edilmiştir’ şeklinde konuştu.

AK Parti Giresun Milletvekili Cemal Öztürk ise Giresun'da 5 yıldızlı otel bulunmaması nedeniyle binanın konaklama tesisine dönüştürülmesinin kararlaştırıldığını ancak daha sonra bu fikrin projenin yapılış amacına da uygun olarak değerlendirilmesinin kararlaştırıldığını vurguladı.

Binanın incelenmesinde Giresun İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Hüseyin Taşkın ile AK Parti Giresun İl Başkanı Kenan Tatlı da hazır bulundu.

Bu haber 1686 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

Ekonomi

GİRESUN’U TURİZM ŞEHRİ YAPACAĞIZ

GİRESUN’U TURİZM ŞEHRİ YAPACAĞIZ TIME GÜNCEL HABER- Belediye Başkanı Aytekin Şenlikoğlu, Giresun’u turizm şehri yapacaklarını söyledi.

HAYRET!.. ‘EKONOMİK KRİZ VAR’ DEDİ

HAYRET!.. ‘EKONOMİK KRİZ VAR’ DEDİ TIME EKONOMİ HABER- Giresun Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Çakırmelikoğlu, ilk defa ezber bo...
HAİNİN ADI YOK VE GAZETECİ MİLLETİ21 Aralık 2015

Sayaç


HAVA DURUMU

Detaylı bilgi için resmin üzerine tıklayın.


RSS Kaynağı | Yazar Girişi | Yazarlık Başvurusu

Altyapı: MyDesign Haber Sistemi