GİRESUN TİME
ANASAYFA HABER ARA FOTO GALERİ VİDEOLAR ANKETLER SİTENE EKLE RSS KAYNAĞI İLETİŞİM

Ali Baba

ŞENLİKOĞLU; AKSU VE TIĞLI’YA FENA ÇAKTI

ŞENLİKOĞLU; AKSU VE TIĞLI’YA FENA ÇAKTI

Tarih 21 Ocak 2018, 01:45 Editör Dursun ONUR

TIME GÜNCEL HABER- AK Parti Giresun İl Başkanı Av. Aytekin Şenlikoğlu, hem CHP’li Giresun Belediye Başkanı Kerim Aksu’yu hem de onun kontrolünde olduğu tartışma götürmeyen CHP İl Başkanı Necati Tığlı’yı topa tuttu.
Nasıl mı?
Kısaca.
Şöyle...
Aksu ile onun yanaşması deyim yerindeyse BESLEME ÇANTACISI VEYA KAPIKULU ASKERİ NİYETİNE EMİR ERİ olduğu savunulan Tığlı'nın ipliğini pazara çıkararak ifşa eden Şenlikoğlu, salt gerçekleri Giresun halkıyla paylaştı.
Eeee haliyle.
Buyrun okuyun.


AK Parti Giresun İl Başkanı Av. Aytekin Şenlikoğlu, kamuoyunu yanıltarak algı operasyonu yaptığını sanan CHP’li Giresun Belediye Başkanı Kerim Aksu ile onun kontrolünde olduğu tartışma götürmeyen CHP İl Başkanı Necati Tığlı’yı yerden yere vurdu.

MEGA PROJE YOK, YERSEN ŞOV VAR

CHP’li Giresun Belediye Başkanı Kerim Aksu’nun görevde bulunduğu 9 yıl boyunca siyasi şovdan başka bir marifeti (!) olmadığını söyleyen AK Parti Giresun İl Başkanı Aytekin Şenlikoğlu, ortada  elle tutulur, somut olarak gerçekleşen mega proje manasında hiçbir hizmet ve yatırımın olmadığını vurguladı.

AKLISIRA CHP'NİN BAŞARISIZLIĞINI ÖRTMEYE ÇALIŞIYOR

Aynı şekilde, CHP İl Başkanı Necati Tığlı’nın da kamuoyunu yanlış bilgilendirmek suretiyle Özel İdare üzerinden politika ürettiğine işaret eden Şenlikoğlu, Giresun Belediyesi’ndeki basiretsiz ve başarısız yönetimi örtmeye çalıştığını kaydetti.

GİRESUN’DA KAÇ MAHALLE VE KÖY OLDUĞUNU BİLİYOR MU?

CHP’li Başkan Tığlı’nın Özel İdare’nin çalışma yönteminden habersiz olduğunu dahası Giresun’un mahalle ve köylerinin de nereler olduğunu bilmediğini belirten AK Parti Giresun İl Başkanı Aytekin Şenlikoğlu, ‘Bizler AK Parti olarak kamu vicdanı gereği; İl Özel İdaresi’nin yıllık bütçesini, harcanan ödeneklerini, borçlarını, yatırımlarını ve iddia edilen soruları cevaplayıp, rakamlarla tek tek kamuoyunun ve vatandaşlarımızın bilgisine sunmuştuk. Bununla birlikte Giresun Belediyesi’nin de ne kadar borcunun olduğu, ne kadar yatırımının olduğunu CHP’nin kamuoyu ile paylaşmasını istememize rağmen CHP’nin bundan kaçtığını görüyoruz’ dedi.

GİRESUN HALKI ARTIK BU OYUNLARA GELMİYOR

CHP’li Giresun Belediye Başkanı Kerim Aksu’ya da yüklenen Şenlikoğlu, sıradan ve rutin işlerin güya belediyecilik olarak pazarlandığını ancak sağduyulu Giresun halkının bu oyunları çoktan bozduğunu açıkladı.

CHP BELEDİYESİ AK PARTİ’NİN HİZMETLERİNİ SAHİPLENİYOR

CHP’li Giresun Belediye Başkanı Kerim Aksu’nun bilbort reklamlarıyla vatandaşı yanılttığını ancak umduğunu bulamadığını ifade eden Şenlikoğlu, ‘Son günlerde CHP’li Giresun İl Belediyesi’nin billboardlara asmış olduğu ilanlarda, AK Parti döneminde yapılan Cumhuriyet Parkı’nın, planlanan itfaiye binasının dışında ciddi bir projesinin olmadığı görülmektedir’ diye konuştu.

ÇİÇEK DİKMEK VE KAZI YAPMAK BELEDİYECİLİK MİDİR?

Şenlikoğlu,‘ İlanlarda görüyoruz ki, CHP belediyecilik deyince sokakta kazı yapmak, parkta çiçek dikmek gibi rutin çalışmaları anlamakta. Oysa bir il belediyesinin 9 yılın sonunda Giresun halkına sunacağı birçok projenin yapılarak bitirilmiş olması gerekirdi. Ne yazık ki, rutin işleri belediyecilik kabul etmek ancak CHP zihniyetinin ürünüdür' dedi

BELEDİYENİN NE KADAR BORCU VAR; NERELERİ İMARA AÇTINIZ?

Şenlikoğlu devamla, 'Giresun halkı ne yazık ki, alt yapının çok kötü durumda olduğu, trafiğin içinden çıkılmaz bir hal aldığı, daha da kötüsü çarpık yapılaşmanın ve plansız şehirleşmenin yaşandığı bir kente mahkum edilmektedir. CHP’li Giresun Belediyesi’nin nereye ne kadar borcunun olduğu, nereleri imara açarak satış hazırlıkları yaptıklarını da kamuoyu ile paylaşmalarını bekliyoruz’ diyerek sözlerini noktaladı.

 

 

 

 

Bu haber 2501 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

Siyaset

AKSU KENDİ AYAĞINA (MI?) SIKIYOR!...

AKSU KENDİ AYAĞINA (MI?) SIKIYOR!... TIME ÖZEL YORUM HABER- 31 Mart yerel seçimlerine sayılı günler kala CHP’li Giresun Belediyesi Mali Hizmetler Müdürl...

AYDIN ORAN VERDİ

AYDIN ORAN VERDİ TIME ÖZEL HABER- AK Parti Giresun Milletvekili Kadir Aydın, ‘İlçe ve beldelerde mevcut belediye başkanlarının yüzde...
HAİNİN ADI YOK VE GAZETECİ MİLLETİ21 Aralık 2015

Sayaç


HAVA DURUMU

Detaylı bilgi için resmin üzerine tıklayın.


RSS Kaynağı | Yazar Girişi | Yazarlık Başvurusu

Altyapı: MyDesign Haber Sistemi