GİRESUN TİME
ANASAYFA HABER ARA FOTO GALERİ VİDEOLAR ANKETLER SİTENE EKLE RSS KAYNAĞI İLETİŞİM

Ali Baba

KARADERE VE YILANCI İSTİFA MI EDİYOR?

KARADERE VE YILANCI İSTİFA MI EDİYOR?

Tarih 25 Kasım 2017, 03:43 Editör Dursun ONUR

TIME ÖZEL KULİS HABER- Karadere ve Yılancı topun ağzında mı?
Ama bugün ama yarın.
Belki yarından da yakın.
Kulislerde AKP'li her iki belediye başkanının istifa etmezlerse görevden alınacakları yüksek sesle konuşuluyor.


AK Parti Giresun milletvekili ve Milli Savunma Bakanı Nurettin Canikli ile ters düştüğü su götürmeyen Espiye Belediye Başkanı Mustafa Karadere ile ilçe halkının güvenini kaybettiği savunulan Şebinkarahisar Belediye Başkanı Şahin Yılancı’nın istifasının isteneceği iddia ediliyor.

Malumunuz.

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın sık sık gündeme getirdiği ‘yorulan varsa kenara çekilsin, yerini başka arkadaşa bıraksın’ sözüyle özellikle belediye başkanlarını işaret ettiği sır değil.

Haliyle, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın isim vermeden AK Parti’li bazı ilçe belediye başkanlarının 'metal yorgunluğu ötesinde çok beceriksiz çıktılarını' değerlendirdiği de biliniyor.

Şimdilerde.

Karinedir.

Yabana atmayın.

Erdoğan’ın ülke geneli bir tarafa Giresun özelinde vatandaşlar tarafından Cimer ve diğer kurumlara sürekli şikayetler yapılması üzerine konuyu gündemine alarak bazı ilçe belediye başkanlarıyla yollarını ayıracağı yüksek sesle konuşuluyor.

ÖNCE TEŞKİLAT...

Teşlikatları önceleyen Erdoğan’ın ‘heyecanı bitmiş, yorgun, bitik ve ayrıca yetersiz’ illerden sonra aynı minvalde bazı ilçe belediye başkanlarını da görevden almasının sürpriz olmayacağı vurgulanıyor.

BAKAN CANİKLİ KARADERE VE YILANCI'YI ÇİZDİ Mİ?

AKP kulislerinde anlatılanlara bakılırsa adı açıkça konmasa da Giresun’da da operasyon yapılarak hem AK Parti’ye ters düşen hem de halk desteği tatışmalı ilçe belediye başkanlarının görevden alınmasının kuvvetle muhtemel olduğu değerlendirmesi yapılıyor.

Kapalı kapılar arkasında konuşulanlara kulak verilirse şayet.

Giresun’da...

AKP kulislerinde, ‘ateş olmayan yerden duman çıkmaz’ havası hâkim.

Vaziyet kel.

Ve hodul.

Ne kadar gerçekçi bilinmez ama bu tartışmalı belediye başkanlarının arasında görevden el çektirilmesinin isteneceği isimlerin AK Parti Giresun milletvekili ve Milli Savunma Bakanı Nurettin Canikli ile ters düştüğü su götürmeyen Espiye Belediye Başkanı Mustafa Karadere ile ilçe halkının güvenini kaybettiği söylenen Şebinkarahisar Belediye Başkanı Şahin Yılancı’nın olduğu ifade ediliyor.

ŞAHİN BIRAKIR; KARADERE DİRENİR SAVI

Bu arada, Şebinkarahisar Belediye Başkanı Şahin Yılancı’nın istifasının istenmesi halinde gönüllü olarak görevi bırakacağı ancak Espiye Belediye Başkanı Mustafa Karadere'nin ise direneceği kaydediliyor.

Her neyse...

Sonuç itibarıyle..

Üstleri çizilmişse...

Akibet kaçınılmaz.

Gelen bilgilere bakılırsa...

Ama doğru ama yanlış.

Milletin adamı Erdoğan’ın önümüzdeki süreçte Karadere ve Yılancı’nın istifasını isteyeceği öne sürülüyor.

Hadi hayırlısı...

İyi olan kazansın.

 

 

Bu haber 5855 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

Siyaset

CANİKLİ MALİYE BAKANI MI OLUYOR?

CANİKLİ MALİYE BAKANI MI OLUYOR? TIME ÖZEL DERİN KULİS HABER- Giresun eski milletvekili şimdinin AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve İstanbul Millet...

AKSU’NUN MASABAŞI HESAP VE OYUNLARI!

AKSU’NUN MASABAŞI HESAP VE OYUNLARI! TIME ÖZEL KULİS HABER- Giresun Belediye eski Başkanı Kerim Aksu, bakın nereye koşuyor, hangi ince hesapları yapıyor...
HAİNİN ADI YOK VE GAZETECİ MİLLETİ21 Aralık 2015

Sayaç


HAVA DURUMU

Detaylı bilgi için resmin üzerine tıklayın.


RSS Kaynağı | Yazar Girişi | Yazarlık Başvurusu

Altyapı: MyDesign Haber Sistemi