GİRESUN TİME
ANASAYFA HABER ARA FOTO GALERİ VİDEOLAR ANKETLER SİTENE EKLE RSS KAYNAĞI İLETİŞİM
VERGİ REKORTMENLERİ BELLİ OLDU

VERGİ REKORTMENLERİ BELLİ OLDU

Tarih 03 Mart 2016, 19:48 Editör Dursun ONUR

TIME- Kurumlar Vergisi rekortmenlerinden ilk sırada Çakırmelikoğlu Madensuyu Sanayi ve Tic. A.Ş. Gelir Vergisi rekortmenlerinden ise ilk sırada ise Asaf Zeki Kitapçı yer aldı.


27’inci Vergi Haftası kutlamaları çerçevesinde Giresun  genelinde gelir ve kurumlar vergisi rekortmenlerine plaketleri  Vali Hasan Karahan tarafından verildi.

Valilik Konferans Salonu’nda yapılan Vergi Haftası kutlama programının açılış konuşmasını yapan Defterdar Musa Koçulu, 2015 yılında alınan beyanlara göre ilimizde Kurumlar Vergisi ve Gelir Vergisi sıralamasında ilk 10’a giren vergi rekortmenlerine ödüllerini vermek üzere böylesi bir organizasyonun düzenlendiğini belirterek katılımcılara teşekkür etti.

Daha sonra konuşan  Vali Karahan da ‘ Kamu hizmetlerinin karşılanması vatandaşlarımızın ödeyeceği vergilerle sağlanmaktadır.  Vergi bilincinin yerleşmesi ve kabul edilmesi gerekiyor^şeklinde konuştu.

KURUMLAR VERGİSİNDE ÇAKIRMELİKOĞLU; GELİR VERGİSİNDE ASAF ZEKİ KİTAPÇI İLK SIRADA

Konuşmaların ardından Kurumlar Vergisi rekortmenlerinden ilk sırada yer alan Çakırmelikoğlu Madensuyu Sanayi ve Tic. A.Ş.  adına Hasan Çakırmelikoğlu ve Gelir Vergisi rekortmenlerinden ilk sırada yer alan Asaf Zeki Kitapçı ile Vergi Haftası nedeniyle düzenlenen satranç turnuvasında 1. olan  Çıtlakkale İmam Hatip Ortaokulu öğrencisi Murat Özdeniz’e ödülleri Vali Hasan Karahan tarafından verildi.

VE DİĞER VERGİ REKORTMENLERİ

Kurumlar Vergisi rekortmenlerinden 2. sırada yer alan Yavuz Gıda ve Tic. Ltd. Şti. adına Kamil Yavuz ve Gelirler Vergisi rekortmenlerinden 2. sırada yer alan  Osman Feridunoğlu adına oğlu İsmail Cem Feridunoğlu’na ödülleri Belediye Başkan Vekili Mustafa Saraydemir tarafından, Kurumlar Vergisi rekortmenlerinden 3. Sırada yer alan Afta Market Gıda ve İnş. Taah. Tic. Ltd. Şti. adına Ahmet Fehmi Tozlu ve Gelirler Vergisi rekortmenlerinden 3. sırada yer alan Mehmet Selim Kitapçı’ya Cumhuriyet Başsavcısı Ömer Karişit tarafından verildi.

Vergi rekortmenlerden ilk 10’a giren diğer müteşebbislere ödülleri, Vali Yardımcıları Yüksel Çelik, Cahit Karatepe ve Barış Demirtaş, İl Jandarma Komutanı Jandarma Albay Ali İhsan Ersoy, Defterdar Musa Koçulu, Vergi Dairesi Müdürü Cemal Demir, İl Gıda, Tarım ve Hayvancılık Müdürü Dr. Muhammed Angın, İl Çevre ve Şehircilik Müdürü Cengiz Varol, Ticaret Borsası Başkanı Temel Yanıkoğlu  ve SMMM Odası Başkanı Muzaffer Ejder tarafından verildi.

Bu haber 4927 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

Ekonomi

FİSKOBİRLİK FINDIK ALIMLARINA BAŞLIYOR

FİSKOBİRLİK FINDIK ALIMLARINA BAŞLIYOR TIME EKONOMİ HABER- FİSKOBİRLİK Yönetim Kurulu Başkanı Lütfi Bayraktar, tüm bölgelerde peşin fındık alımlarına 15 A...

FINDIKTA TMO TEDİRGİNLİĞİ

FINDIKTA TMO TEDİRGİNLİĞİ TIME EKONOMİ HABER- Toprak Mahsulleri Ofisi’nin (TMO) üreticiden ucuza aldığı fındığı bu yıl da kâr güdüsüyle yükse...
HİBE MASALLI RANT MI?17 Kasım 2015

SayaçRSS Kaynağı | Yazar Girişi | Yazarlık Başvurusu

Altyapı: MyDesign Haber Sistemi