GİRESUN TİME
ANASAYFA HABER ARA FOTO GALERİ VİDEOLAR ANKETLER SİTENE EKLE RSS KAYNAĞI İLETİŞİM

Ali Baba

AKP'DE İLK SIRA TAMAM VE YAPI PAYDOS

AKP'DE İLK SIRA TAMAM VE YAPI PAYDOS

Tarih 25 Şubat 2015, 14:03 Editör Dursun ONUR

TIME ÖZEL ARŞİV HABER - Biz ne demişsek o'dur. Siyasi kulislerin nabzını tutan Tıme yine sonucu önceden bildi.

Gümrük ve Ticaret Bakanı Nurettin Canikli'nin 3 dönem kuralına takıldığı için yeniden aday gösterilmeyeceği seçimlerde yerini dolduracak isim arayışları sonuç verdi.
Gazetemizin günler önce yazdığı özel haber bugün gerçeğe dönüşüyor. Ki o isim Alucralı hemşerimiz, Halkbank eski Genel Müdür Yardımcısı ve Halkbank Spor Kulübü eski Başkanı Selahattin Süleymanoğlu.
Süleymanoğlu bugün ( 26 Şubat perşembe) Giresun'dan milletvekili aday adaylığını resmen açıklıyor.

Gümrük ve Ticaret Bakanı Nurettin Canikli'nin 3 dönem kuralına takıldığı için yeniden aday gösterilmeyeceği seçimlerde yerini dolduracak isim arayışları sonuç verdi.

O isim Alucralı hemşerimiz, Halkbank Genel Müdür Yardımcısı ve Halkbank Spor Kulübü Başkanı Selahattin Süleymanoğlu.

Bu manada Bakan Canikli'nin ilk sırayı kapatmak için görevinden istifa ederek partisinden aday adayı olan Alucralı hemşerimiz, Halkbank Genel Müdür Yardımcısı ve Halkbank Spor Kulübü Başkanı Selahattin Süleymanoğlu bugün ( 26 Şubat perşembe) adaylığını resmen açıklıyor.

Ailesi Samsun'da ikamet eden  ve bu ilden de ikinci tercihini kullandığı bilinen Giresun milletvekili aday adayı olan Selahattin Süleymanoğlu son karını verdi. Alucralı hemşerimiz, Halkbank eki Genel Müdür Yardımcısı ve Halkbank Spor Kulübü eki Başkanı Selahattin Süleymanoğlu bugün ( 26 Şubat perşembe)  adaylığını resmen açıklıyor. Süleymanoğlu Giresun'dan milletvekili aday adaylığını il başlanlığında saat 15.00'da düzenleyeceği basın açıklaması ile resmen açıklayacak.

SÜLEYMANOĞLU KİMDİR?

1962 yılında Alucra'da doğdu. On Dokuz Mayıs Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi Fizik/Kimya ve Gazi Üniversitesi İktisadi İdari Bilimler Fakültesi İşletme Bölümlerinde okudu.
Selçuk Üniversitesi Uluslar Arası İlişkiler ve Finans Bölümünde mastır yaptı. Adabank ve Emlakbank‘ta Müfettiş Yardımcısı ve Müfettiş olarak görev aldı.

T. Emlak Bankası A.Ş. Ankara Necatibey, Ulus ve Kızılay Şubelerinde Şube Müdürü olarak görev yaptıktan sonra 2000 yılında aynı bankanın Karadeniz Bölge Baş Müdürlüğüne atandı. 2001 yılında Kamu Bankalarının yeniden yapılandırılması ile birlikte Türkiye Halk Bankası A.Ş. Tunalı Hilmi Ankara Şubesi’nde Şube Müdürü olarak göreve başlayan, daha sonra Kızılay, Yenişehir ve Ankara Kurumsal Şubelerinde Yönetici Direktör olarak görev yaptı.

01.07.2007 tarihinde Risk Takip ve Tasfiye’den sorumlu Genel müdür yardımcılığına atanan ilgili, 13.01.2009 tarihinde Operasyonel İşlemlerden sorumlu Genel Müdür Yardımcılığı’na, 27.09.2010 tarihinde de Risk Yönetimi ve İç Kontrol’den sorumlu Genel Müdür Yardımcılığı görevine atandı.

T.Emlak Bankası Vakfı Yönetim Kurulu Üyeliği, Hentbol Federasyonu Yönetim Kurulu Üyeliği, Ankaragücü Spor Kulübü 2.Başkanlığı, Birlik Hayat Sigorta Yönetim Kurulu Üyeliği ve Halkbank Spor Kulübü Başkanlık görevlerini yaptı. Şu anda Halk bank Spor Kulübü Başkan Yardımcılığı görevini yürüten Süleymanoğlu, aynı zamanda bankanın  ortaklıklarından Halk Yatırım A.Ş.Yönetim Kurulu Üyeliği görevini de devam ettiriyor. İngilizce bilen ilgili evli ve bir çocuk babası.

HATIRLAYIN LÜTFEN.

Biz ne yazmıştık hatırladınız mı?

Tarih. 20 Şubat 2015

Özel haberimizin başlığı şuydu:

BAKAN CANİKLİ VELİAHTINI BULDU


Gümrük ve Ticaret Bakanı Nurettin Canikli'nin 3 dönem kuralına takıldığı için yeniden aday gösterilmeyeceği seçimlerde yerini dolduracak isim arayışları devam ediyor. Bu manada Bakan Canikli'nin ilk sırayı kapatmak için görevinden istifa ederek partisinden aday adayı olan
Alucralı hemşerimiz, Halkbank Genel Müdür Yardımcısı ve Halkbank Spor Kulübü Başkanı Selahattin Süleymanoğlu'na Giresun kontenjanından kapı açtığı söyleniyor.

SAMSUN MU GİRESUN MU?

Öyle ki kulis haberleri doğruysa AK Parti'den Giresun milletvekili aday adayı olan
Selahattin Süleymanoğlu'nun yerini sağlama aldığı iddia ediliyor. Sülaymanoğlu'nun listede ilk sırayı kapattığı savunuluyor. Ancak Süleymanoğlu'nun Samsun'da da adı geçiyor. Süleymanoğlu, Samsun'da AK Parti'den aday adayı olan 100 kişinin içinde yer alıyor.


 

Bu haber 5967 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

Siyaset

CANİKLİ MALİYE BAKANI MI OLUYOR?

CANİKLİ MALİYE BAKANI MI OLUYOR? TIME ÖZEL DERİN KULİS HABER- Giresun eski milletvekili şimdinin AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve İstanbul Millet...

AKSU’NUN MASABAŞI HESAP VE OYUNLARI!

AKSU’NUN MASABAŞI HESAP VE OYUNLARI! TIME ÖZEL KULİS HABER- Giresun Belediye eski Başkanı Kerim Aksu, bakın nereye koşuyor, hangi ince hesapları yapıyor...
HAİNİN ADI YOK VE GAZETECİ MİLLETİ21 Aralık 2015

Sayaç


HAVA DURUMU

Detaylı bilgi için resmin üzerine tıklayın.


RSS Kaynağı | Yazar Girişi | Yazarlık Başvurusu

Altyapı: MyDesign Haber Sistemi