GİRESUN TİME
ANASAYFA HABER ARA FOTO GALERİ VİDEOLAR ANKETLER SİTENE EKLE RSS KAYNAĞI İLETİŞİM
DESTEK VERENLERE MİNNETTARIZ

DESTEK VERENLERE MİNNETTARIZ

Tarih 30 Mayıs 2024, 15:57 Editör Dursun ONUR

GİRESUN TIME EKONOMİ HABER- Giresun Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Üyesi Ergin Kılıçaslan, 25-26 Mayıs tarihleri arasında 2. düzenlenen Giresun’un Yeşil Lezzetleri ve Gastronomi Festivali’ne destek veren kuruluş ve işletmelere minnettar olduklarını söyledi.

Giresun Ticaret ve Sanayi Odası Mayıs ayı meclis toplantısı 34 üyenin katılımıyla yapıldı.

Meclis Başkanı Necmettin Şükrü Ataün nezdinde yapılan toplantı ana gündem maddelerinin görüşülüp karara bağlanmasının ardından, Giresun Ticaret ve Sanayi Odası'nın katkılarıyla 25-26 Mayıs tarihleri arasında 2. düzenlenen Giresun'un Yeşil Lezzetleri ve Gastronomi Festivali değerlendirildi.

KILIÇASLAN: MİNNETTARIZ

Etkinlik komitesi adına bir konuşma gerçekleştiren Giresun Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Üyesi Ergin Kılıçaslan,'Giresun'un tanıtımına katkı sağlamak adına çıkılan bu yolda bizleri yalnız bırakmayan tüm destek kuruluşlarımız ve işletmelerimize minnettarız' dedi.

ÇAKIRMELİKOĞLU: FESTİVALİN DEVAMI ÖNEMLİDİR

Giresun Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Çakırmelikoğlu da turizmin Giresun'un geleceğine önemli katkı sağlayacağına değinerek, 'Gastronomi alanında farklı bir perspektif ortaya koyan Giresun'un bu yıl ikincisini gerçekleştirdiği festivalin devamı önemlidir. Giresun turizmde büyüyebilmesi adına doğası kadar mutfak çeşitliliğinin dünyaya tanıtımı da gerekmektedir. Bu kapsamda etkinlikte emeği bulunanlara sonsuz teşekkürler' ifadelerini kullandı.

Konuşmaların ardından festivalde yoğun emekleri bulunan iş insanları Ergin Kılıçaslan, Şevket Alaeddinoğlu, Osman Tuncer, Selçuk Tavacı, Dursun Aydın, Tuncer Kara, Murat Aksu, Yunis Türk ve Orhan Kılınç'a katkılarından dolayı teşekkür plaketi takdim edildi.

Bu haber 612 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

Ekonomi

FINDIK TABAN FİYATINA BAKIN NE İSTEDİ?

FINDIK TABAN FİYATINA BAKIN NE İSTEDİ? GİRESUN TİME EKONOMİ HABER- Giresun Ziraat Odası Başkanı Nurittin Karan, fındık taban fiyatına ek olarak bakın ne i...

EKMEĞE ZAM GELDİ

EKMEĞE ZAM GELDİ GİRESUN TIME EKONOMİ HABER- Giresun'da ekmek fiyatlarına zam yapıldı.
GİRESUN’A ADAY DEĞİL,İNSAN LAZIM İNSAN!..24 Eylül 2022

SayaçRSS Kaynağı | Yazar Girişi | Yazarlık Başvurusu

Altyapı: MyDesign Haber Sistemi